Play: 50 zł za dwie karty SIM i internet stacjonarny dla firm

  • Specjalna oferta dla klientów biznesowych Play
  • Internet stacjonarny już od 20 zł miesięcznie
  • Pakiet łączony – internet stacjonarny 150 Mb/s i abonament głosowy dla 2 numerów w cenie 50 zł miesięcznie

Klienci biznesowi w nowej promocji Play mogą skorzystać ze specjalnej oferty łączonej.

Internet stacjonarny dla firm już od 20 zł miesięcznie

Od teraz klienci firmowi, którzy posiadają już abonament w Play lub zdecydują się na jego zawarcie, skorzystają ze specjalnej promocji na internet stacjonarny. Oferta dostępna jest w trzech wariantach:

  • 150 Mb/s za 20 zł miesięcznie,
  • 300 Mb/s w cenie 30 zł miesięcznie,
  • 600 Mb/s za 40 zł miesięcznie.
play dla firm dwie karty sim głosowe + internet stacjonarny za 50 zł netto

Dwie karty SIM i internet stacjonarny 150 Mb/s w cenie 50 zł

Operator wprowadza także specjalną ofertę dla klientów biznesowych, którzy zdecydują się przenieść numery do Play. W ramach promocji, użytkownicy otrzymują dwie karty do telefonu, dzięki którym mogą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz 7 GB internetu w smartfonie. A dodatkowo internet stacjonarny o prędkości 150 Mb/s. To wszystko w cenie 50 zł miesięcznie.

W miejscach, gdzie internet stacjonarny nie jest dostępny operator przygotował alternatywną ofertę w postaci internetu bezprzewodowego. Osoby, które przeniosą co najmniej jeden numer do Play otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet 15 GB w smartfonie a także nielimitowany bezprzewodowy internet z pakietem 100 GB z pełną prędkością. Zestaw dostępny jest za 50 zł miesięcznie.

Podane ceny są cenami netto. Oferta dostępna jest w salonach operatora i u Doradców Biznesowych. Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie dlafirm.play.pl/internet-stacjonarny.

źródło: Play