T-Mobile: Rozmowy bez limitu i 2 GB internetu w nowej taryfie Jump XS 39,99 zł bez telefonu

W sklepie internetowym T-Mobile pojawiła się nowa taryfa abonamentowa Jump XS bez telefonu w cenie 39,99 zł. W ramach tego abonamentu klienci otrzymują: nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet 2 GB internetu.

Promocja obowiązuje do 31.07.2015 r. i dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym T-Mobile w ofercie bez urządzenia (Tylko SIM) z umową przez 18 miesięcy. Podana wysokość abonamentu w kwocie 39,99 zł uwzględnia rabat za aktywną e-fakturę.

Opłata aktywacyjna za przyłączenie do sieci wynosi 49,90 zł ale dzięki specjalnej promocji dostępnej w sklepie T-Mobile.pl można otrzymać zwrot kosztów za aktywację numeru.

Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni (nowy numer, przenoszenie numeru z innej sieci do T-Mobile, przedsiębiorcy, abonenci T-Mobile dokupujący kolejną umowę. Promocja nie jest dostępna dla abonentów T-Mobile przedłużających dotychczasową umowę.

Regulamin promocji można pobrać ze strony T-Mobile pod tym adresem.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, fot. T-Mobile

6 Replies to “T-Mobile: Rozmowy bez limitu i 2 GB internetu w nowej taryfie Jump XS 39,99 zł bez telefonu”

 1. Jak chciałem zostać w t-mobile za 50 zł tylko sim to chcieli mi podwyższyć abo o 5 zeta. A teraz proszę… Można?
  No ale jak klienci uciekają…

 2. Dzisiaj o 14 dzwoniłem po informację odnośnie przedłużenia umowy bez telefonu, zaproponowali za 50 zł z 1 GB na 12 m-cy, ani słowem nie wspomnieli o powyższej ofercie, jak zadzwoniłem później i zapytałem dlaczego to powiedział, że nie znał jej jeszcze a poza tym i tak nie mógłby zaproponować bo to oferta internetowa. Skoro tak do dlaczego nie widzę jej po zalogowaniu się do swojego konta, tylko 250 MB na 24 mce za 44,99. Trzeba być czujnym jak ważka 😉

 3. Przecież to bzdura! To jest oferta dla nowych klientów a nie dla przedłużających umowę, jak Pan pisze. Dlaczego wprowadza Pan ludzi w błąd?

  • Witam, Rzeczywiście oferta nie jest dostępna dla klientów przedłużających umowę co już zostało poprawione. Pzdr Kuba

   • Nooo!To się nazywa rzetelna informacja! Dzięki. Szkoda tylko, że już się napaliłem, bo akurat kończy mi się umowa! Hahaha! Pozdrawiam!

    • AceMan, Nic nie stoi na przeszkodzie sprawdzić osobiście propozycje do przedłużenia umowy na Mój T-Mobile. Być może w drodze wyjątku oferta jest dostępna pod konkretny numer. Pzdr Kuba