Microsoft Lumia 535 i Samsung Galaxy A3 w T-Mobile

W ofercie sieci komórkowej T-Mobile pojawiły się dwa nowe modele smartfonów: Microsoft Lumia 535 i Samsung Galaxy A3.

Samsung Galaxy A3 w T-Mobile

Samsung Galaxy A3 LTE z taryfami Jump! dla klientów indywidualnych w T-Mobile dostępny jest od 9 zł w abonamencie Jump XL za 154,99 zł (149,99 zł w sklepie internetowym T-Mobile. Z abonamentem poniżej 100 zł telefon kosztuje odpowiednio 299 zł z taryfą Jump L 104,99 zł w salonie lub 99,99 zł w sklepie internetowym operatora oraz 599 zł z abonamentem Jump M 74,99 zł przy zakupie w salonie albo z opłatą miesięczną 69,99 zł dla klientów składających zamówienie przez sklep T-Mobile.pl.

Do końca stycznia br. wszyscy klienci sklepu internetowego T-Mobile otrzymują podwojony pakiet internetowy (dotyczy taryf Jump S, M, L i XL), np. przy wyborze taryfy Jump M można zyskać limit danych o wielkości 1 GB (standardowo jest to 500 MB). Ponadto miesięczny abonament dla nowych klientów (umowa z nowym numerem) obniżony jest o 5 zł przez cały okres kontraktu.

Porównanie cen Samsunga Galaxy A3 w ofercie polskich sieci komórkowych znajduje się pod tym adresem.

samsung_galaxy_a3_tmobile

Microsoft Lumia 535 w T-Mobile

Drugą nowością w T-Mobile jest smartfon Microsoft Lumia 535 LTE pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone. W tym przypadku cena urządzenia we wszystkich taryfach Jump wynosi 9 zł.

microsoft_lumia_535-_front

Podane kwoty abonamentów dotyczą nowych klientów (nowy numer) i zawierają rabat za aktywną e-fakturę, umowa 24 miesiące, klient indywidualny.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, fot. Microsoft Lumia, Samsung Mobile