T-Mobile: Nowe taryfy firmowe pro Firma

20 maja br. T-Mobile wprowadzi nowe taryfy proFirma. Nowe taryfy proFirma oparte są na modułach usługowych, które przedsiębiorca może zmieniać w ramach wybranego abonamentu. Dzięki temu korzysta z usług, których w danym miesiącu potrzebuje jego biznes.

T-Mobile: Taryfy modułowe proFirma

Taryfy proFirma przewidują sześć różnych wariantów cenowych od 29,90 do 299,90 złotych netto. W trzech najwyższych taryfach użytkownicy otrzymują moduły z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich, a w trzech najniższych duże pakiety minut i smsów do wszystkich. Przedsiębiorca może zamienić minuty wliczone w abonament na inne usługi np. większe pakiety danych lub dodać nielimitowane połączenia lub SMS-y. Dla najbardziej wymagających klientów oferta przewiduje bezpłatne moduły z nielimitowanymi połączeniami przychodzącymi w roamingu, a także nawet do 1000 minut na połączenia międzynarodowe. W wariantach rozpoczynających się od 44,90 zł netto wliczone są bezpłatne moduły z pakietami internetowymi od 500 MB nawet do 15 GB.

T-Mobile: HTC One w ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych i firm

Promocyjne zestawy dają dodatkowo możliwość nabycia najnowocześniejszych smartfonów w promocyjnych cenach. Dla przenoszących numer z innych sieci, T-Mobile oferuje 15% upustu na abonament przez całą umowę.

źródło: T-Mobile