T-Mobile: Nowa oferta nielimitowanych taryf firmowych „Biznes non stop” – aktualizacja I

Aktualizacja I (07.10.2013).

4 października br. T-Mobile wprowadza nową ofertę dla firm Biznes non Stop w całości opartą na rozwiązaniach nielimitowanych usług w kraju i Unii Europejskiej.

Nowa oferta abonamentowa Biznes Non-Stop to zmodyfikowane taryfy proFirma oparte na kwotowym zobowiązaniu nominalnym w ramach którego abonent otrzymuje określone moduły promocyjne (obowiązkowe i opcjonalne) np. moduł na rozmowy i SMS-y/MMS-y bez limitu, internet czy usługi roamingowe w krajach UE). Taryfy proFirma to również bardzo szeroki wybór dodatkowych, wymiennych modułów uzupełniających.

Taryfy proFirma w ofercie Biznes Non-Stop dostępne są dla nowych i obecnych klientów T-Mobile od 39,90 zł netto ( w tej najtańszej opcji abonenci otrzymują nielimitowane rozmowy z numerami T-Mobile i na stacjonarne). Od taryfy proFirma frii M z opłatą miesięczną 69,90 zł netto klienci korzystają z usługi rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju (sieci komórkowe i stacjonarne). W eksluzywnej taryfie proFirma Premium za 499,90 zł netto dochodza dodatkowo nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w roamingu UE i na połączenia głosowe, SMS-y z Polski do UE.

Dla klientów biznesowych przenoszących numer od innego operatora do T-Mobile operator proponuje niższe opłaty za abonament i tak w przypadku wyboru taryfy proFirma Standard użytkownik zyskuje rabat miesięczny w wysokości 5 zł netto przez cały okres zawartej umowy, w taryfie proFirma M – 10 zł netto i proFirma frii L – 20 zł netto. Najtańszy abonament proFirma Standard z aktywną e-fakturą dla MNP wynosi wtedy 34,90 zł bez VAT.

W nowej ofercie Biznes non Stop przygotowanej przez T-Mobile przedsiębiorcy mają do dyspozycji 5 prostych abonamentów w trzech różnych kategoriach: nielimitowanych usług w T-Mobile w kraju, nielimitowanych usług w Polsce oraz nielimitowanych usług w Unii Europejskiej.

Sony Xperia M i Nokia Lumia 625 w ofercie abonamentowej sieci T-Mobile

Poniżej informacja prasowa:

W najniższym abonamencie oferty Biznes non Stop za 29,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci T-Mobile w kraju oraz pakiet 500 MB na swobodne korzystanie z Internetu w Polsce. W abonamencie za 49,90 zł netto pakiet nielimitowanych połączeń i SMS-ów obejmuje oprócz sieci T-Mobile również pozostałe sieci w Polsce – komórkowe i stacjonarne. Pakiet danych w tej opcji to już 1 GB na łączenie się z siecią w Polsce.

Dla przedsiębiorców, którzy współpracują z firmami oraz klientami w całej Unii Europejskiej, T-Mobile przygotował pakiet trzech różnych zestawów z nielimitowanymi połączeniami w UE. W najniższym z nich przedsiębiorca za 79,90 zł netto korzysta z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi sieciami w kraju oraz z nielimitowanych połączeń przychodzących w roamingu w UE. Ponadto otrzymuje pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE oraz większy pakiet danych na korzystanie z Internetu w kraju obejmujący 2 GB. W abonamencie za 199,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje dodatkowo nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz pakiet 5 GB danych. Zestaw za 349,90 zł netto to opcja Premium z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich w kraju oraz do wszystkich sieci w UE. Dodatkowo ta opcja obejmuje również nielimitowane rozmowy w roamingu w UE. Na korzystanie z Internetu w kraju przedsiębiorca otrzymuje w nim 10 GB, a na surfowanie w UE 50 MB danych.

W przypadku oferty Biznes non Stop z urządzeniami abonamenty za zestawy są wyższe od 10 do 150 złotych. Dla klientów przenoszących numer od innego operatora T-Mobile przygotował bonus w postaci abonamentu niższego nawet o 50 złotych miesięcznie.

źródło: T-Mobile

One Reply to “T-Mobile: Nowa oferta nielimitowanych taryf firmowych „Biznes non stop” – aktualizacja I”