T-Mobile: Internet mobilny dla biura bez limitów i numer stacjonarny za 1 zł/m-c

Od 13 lipca 2015 roku przedsiębiorcy posiadający łącza stacjonarne mogą skorzystać z internetu mobilnego w T-Mobile na specjalnych warunkach bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości. Dodatkowo otrzymają za 1 zł numer stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz komórkowe w T-Mobile.

Przedsiębiorcy w nowej ofercie T-Mobile mogą skorzystać z nieograniczonego pakietu danych w cenie 59 złotych netto miesięcznie w umowie na 24 miesiące. W przypadku umowy na 30 lub 36 miesięcy odpowiednio przez 6 lub nawet 12 miesięcy abonament będzie wynosił tylko 1 złoty netto. Klienci wybierający tę ofertę otrzymają w pakiecie routery bezprzewodowe LTE: Huawei B593 lub Huawei E5180 w opłacie na start za 9 złotych brutto.

Oprócz tego przedsiębiorcy otrzymają jeszcze numer stacjonarny, który pozwoli im na nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w kraju oraz numery komórkowe w sieci T-Mobile w abonamencie za 1 zł miesięcznie.

Oferta jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile i aby z niej skorzystać wystarczy pokazać aktualny rachunek lub obowiązującą umowę na internet stacjonarny od innego dostawcy. Dla klientów T-Mobile oferta jest dostępna taniej w SuperZestawie – pakiet Nielimitowanego Internetu mobilnego i numeru stacjonarnego kosztuje wtedy 50 złotych netto.

Więcej informacji o ofercie jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl/dlafirm.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, inf. prasowa