T-Mobile honoruje Kartę Dużej Rodziny

Od 21 sierpnia w każdym salonie T-Mobile członkowie Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat w wysokości 20% na każdą dedykowaną ofertę od usług telefonicznych i internetu.

W ramach programu Karty Dużej Rodziny T-Mobile przygotował dla dużych rodzin specjalną ofertę. W każdym salonie T-Mobile oraz autoryzowanym punkcie sprzedaży posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają rabat w wysokości 20% na każdą dedykowaną ofertę od usług telefonicznych i internetu. Rabat naliczany będzie co miesiąc od opłaty abonamentowej i obowiązywać będzie na cały okres umowy. Dotyczy on każdej nowej umowy abonamentowej dla telefonów komórkowych, stacjonarnych oraz internetu. Rabat przyznawany będzie zarówno dla ofert SIM oraz ofert z urządzeniem. Pełny rabat przysługuje zarówno przy aktywacji pierwszej nowej umowy, jak i zarówno przy każdej kolejnej.

Karta Dużej Rodziny to rządowy program zniżek dla rodzin wielodzietnych, mogą z niej korzystać rodziny z co najmniej trojgiem dzieci. Zniżki obejmują np. przejazdy kolejowe, zwiedzanie muzeów, parków narodowych, ale też wiele firm przystępuję do tego programu oferując swoje usługi i produkty w niższych cenach lub w atrakcyjnych pakietach. Karta Dużej Rodziny jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, fot. T-Mobile