Super zestawy w ofercie świątecznej Plusa i Cyfrowego Polsatu

Od 15 listopada br. (sobota) dostępna jest oferta świąteczna w Plusie i Cyfrowym Polsacie.

W świątecznej promocji „smartDOM na Gwiazdkę” można znaleźć gotowe zestawy sprzętów firm Samsung lub LG, na które składają się telewizor smart, tablet oraz smartfon, a do tego pakiet trzech usług w ofercie „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” w cenie 61 zł miesięcznie przez całą umowę.

W salonach Plusa można dostać zestaw Samsunga, czyli telewizor Smart TV UE50H5500 50-cali, tablet Galaxy TAB 4 LTE 8″ oraz smartfon Galaxy S4 LTE. Wszystko to jest dostępne za 0 zł na start i w 48 ratach po 99,99 zł.

Z kolei w punktach Cyfrowego Polsatu dostępny będzie zestaw firmy LG, na który składają się: telewizor Smart TV 42LB5700 42-cale, tablet G Pad 8.0 LTE i smartfon G2 mini LTE. Wszystko razem za 0 zł na start i w 48 ratach po 65 zł łącznie.

W ramach kolejnej odsłony promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” razem ze wspomnianym sprzętem dostępny jest pakiet trzech usług, za które łączna miesięczna opłata abonamentowa wynosi 61 zł – przez całą umowę. Składają się na niego:

  1. Abonament telefoniczny w Plusie z usługą nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych,
  2. Internet mobilny Power LTE z pakietem danych 20 GB i Internetem LTE bez limitu danych przez całą umowę bez opłat,
  3. Telewizja Cyfrowego Polsatu, czyli 78 kanałów telewizyjnych dla całej rodziny oraz dekoder HD*.

* Szczegółowe warunki w regulaminach promocji.

Każdy klient może też stworzyć własny zestaw usług i urządzeń, najlepiej odpowiadający potrzebom swojej rodziny. Może wybierać z szerokiego portfolio abonamentów oraz sprzętów: smartfonów, tabletów, konsol do gier, laptopów i telewizorów.

zestawy-swiateczne-smartdom-plus-2014

Inne zestawy urządzeń dostępne w świątecznej ofercie to na przykład:

  • 3 urządzenia LG – telewizor Smart TV 47LB5700 47-cali Full HD, tablet G Pad 8.0 LTE i smartfon G2 mini LTE, dostępne także za 0 zł na start i w 48 ratach po 69,99 zł,
  • super trójpak świąteczny: Laptop Lenovo Flex 2 14″ wraz tabletem Lenovo Spark 8″ LTE oraz router LTE Huawei E5180, za 0 zł na start i w 48 ratach po 60 zł,
  • dwa tablety: LG G Pad 8.0 LTE za 0 zł na start i w 36 ratach po 40 zł.

Więcej informacji o promocji „smartDOM na gwiazdkę” w Plusie i regulaminy promocji znajdują się pod tym adresem.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus, fot. facebook.com/Plus