Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange

Od 14 listopada br. w sieci komórkowej Orange dostępna jest oferta świąteczna w ramach której kupując jeden z planów abonamentowych – Smart Plan Multi lub Smart Plan Multi Max, już za 1 zł można wybrać świąteczny prezent w postaci tabletu, opaski smartband lub wielofunkcyjnego smartwatch’a.

Smarfon z tabletem, smartwatchem lub smartband’em już za 1 zł na święta w Orange

Wszyscy klienci Orange do każdego smartfona, również od 1 zł (z VAT) mogą wybrać dodatkowy prezent w postaci tabletu Alcatel OneTouch Pixi 7 lub opaski SmartBand Sony czy smartwatch’a Samsung Gear Fit albo Mykronoz Zefit.

Przykładowe zestawy dostępne w ofercie świątecznej (ceny z VAT):

 • Abonament Smart Plan Multi 89,98 zł + smartfon Nokia Lumia 735 za 1 zł + tablet Alcatel OneTouch Pixi 7 Wi-Fi za 1 zł,
 • Abonament Smart Plan Multi 89,98 zł + smartfon Samsung Galaxy Ace 4 za 1 zł + smartwatch Samsung GearFit za 1 zł,
 • Abonament Smart Plan Multi Max 149,98 zł + smartfon LG G3 s za 1 zł + smartband Sony za 1 zł.

Zestawy smartfonów i dodatkowych prezentów dostępnych w ofercie można dobierać według własnych upodobań, w ramach następujących grup:

 • do smartfonów: Samsung Galaxy, LG, Alcatel OneTouch, HTC, Sony Xperia oraz smartfonów brandowanych marką Orange – wybierając:
  • smartwatch Mykronoz Zefit,
  • opaskę SmartBand firmy Sony,
  • tablet Alcatel OneTouch Pixi 7 Wi-Fi,
 • do smartfonów Samsung Galaxy – wybierając smartwatch Samsung Gear Fit,
 • do smartfonów Nokia Lumia – wybierając tablet Alcatel OneTouch Pixi 7 Wi-Fi.

Ceny poszczególnych zestawów są uzależnione od wartości wybranego planu abonamentowego oraz czasu, na jaki zawierana jest umowa.Jeszcze jedna promocja czeka na klientów przenoszących numer do Orange, którzy wybiorą Smart Plan Multi 89,98 zł. Oprócz smartfona i prezentu do wyboru, otrzymają oni 3 miesiące bezpłatnego abonamentu od Orange. Jeśli osoba przenosząca numer (MNP) od dotychczasowego operatora skorzysta z oferty świątecznej w sklepie internetowym Orange dostanie bezpłatny abonament dostanie na 6 miesięcy.

Podobną ofertę świąteczną Orange przygotował także w taryfach dla Firm.

Świąteczne prezenty za punkty Payback

Uczestnicy programu Payback oraz wszyscy poszukujący pomysłów na gwiazdkowe i mikołajkowe prezenty, wiele inspiracji znajdą także na stronie www.akcesoria.orange.pl. Oferuje ona bogaty wybór zabawek, sprzętu AGD, akcesoriów do telefonu, komputera czy samochodu, rozwiązania muzyczne, a także karty podarunkowe.  Za wszystkie produkty można zapłacić punktami Payback, lub wybierając płatność mieszaną czyli punkty i gotówkę.

Punkty Payback można też wykorzystać na doładowania konta w ofertach na kartę (na www.doładowania.orange.pl) oraz przedłużając lub podpisując nową umowę na usługi abonamentowe Orange. Wymieniając punkty można obniżyć cenę modemu, tabletu czy smartfona do 1 zł.

Telewizja nc+ przez 12 miesięcy za 0 zł do FunPack-a

Przy zakupie FunPack-a, wszyscy klienci otrzymają w prezencie pakiet telewizji nc+ Comfort+ Extra za 0 zł przez cały rok. Po upływie 12 miesięcy opłata za telewizję nc+ wyniesie 59,90 zł/m-c.

Zestaw FunPack to internet stacjonarny do 80 MB/s i transfer danych zawsze bez limitu, telefon z nielimitowanymi rozmowami na telefony stacjonarne w Polsce, krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie oraz telewizja w wybranym pakiecie.

Neostrada w FunPack-u z telewizorem Samsung Smart TV za 1 zł

Z oferty można skorzystać podpisując umowę na 24 miesiące. Miesięczny koszt abonamentu FunPack wynosi 149,90 zł z VAT przez cały okres trwania umowy, niezależnie od opcji prędkości internetu. Oferta łączy się z Orange Open i uprawnia do skorzystania z rabatu – 25 zł z VAT przy zakupie kolejnej usługi. W promocji dostępny jest 40-calowy telewizor firmy Samsung.

Abonament za 0 zł przez pół roku, a później rabat Orange Open

Klienci, którzy w promocji świątecznej zakupią FunPack-a, Neostradę z Telewizją lub samą Neostradę otrzymają kupon na darmowy abonament komórkowy przez 6 miesięcy. Mogą go otrzymać wszyscy, którzy kupią Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z Telewizją albo FunPack-a w dowolnej opcji prędkości. Po upływie 6 miesięcy za abonament można płacić mniej dzięki rabatowi Orange Open nawet do 65 zł miesięcznie w zależności od ilości posiadanych usług w Orange.

Kupon na abonament za 0 zł umożliwia wybór jednego z dwóch planów taryfowych:

 • Smart Plan Halo za 39,98 zł  z nielimitowanymi rozmowami w Orange oraz smartfonami i telefonami do wyboru – już od 1 zł,
 • Smart Plan Multi za 59,98 zł w opcji bez telefonu, a w nim nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, pakiet danych na internet oraz 400 minut na bezpłatne rozmowy w roamingu.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, fot. Orange

3 Replies to “Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange”

 1. Super, że Samsung galaxy S3 lte i S4 poszły w 1 dzień..Ciężko cokolwiek upolować..więc oferty tylko dla zdecydowanych..Brać od razu, bo się skończą.

 2. trudno mi uwierzyć że S3 jeszcze ktoś chce brać skoro s4 oferowany jest w sieciach za 1 zeta. Nawet LG ma smartfony za 1 zeta LG G2 który przebija ich ofertę, i nawet G3 za 1 zeta, choć tu oczywiście z lepszym abonamentem.

 3. ja widzę że operatorzy najlepiej wychodzą na promocjach LG, dlatego że jest popyt na ich smartfony, nie dziwne