Rusza sprzedaż smartfonów vivo i pierwsze promocje

Ruszyła sprzedaż pierwszych produktów vivo w Polsce. W ofercie znalazły się smartfony średniej klasy z serii Y oraz topowy, należący do serii X model X51 5G.

Vivo rusza z promocją „Prezenty na start”, w ramach której klienci, którzy kupią model X51 5G lub Y70 otrzymają akcesoria vivo gratis.

Od 3 listopada produkty vivo są dostępne online w sieciach sklepów: Media Expert, MediaMarkt, RTV EURO AGD oraz x-kom, a także w ofercie sieci Play.

Oferta vivo

Na polski rynek wchodzi flagowy model vivo X51 5G, którego sugerowana cena detaliczna wynosi 2999 zł.

Seria Y – kluczowy segment produktów vivo w Europie – startuje w Polsce z ceną modelu Y70 ustaloną na 1099 zł. Z kolei Y20s będzie sprzedawany z ceną detaliczną – 799 zł.

Oprócz tego producent oferuje akcesoria: słuchawki vivo TWS Earphone Neo w cenie 499 zł oraz słuchawki sportowe vivo Wireless Sport Earphone w cenie 299 zł.

Prezenty na start

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży ruszają promocje vivo. „Prezenty na start” będą dostępne od 3 do 15 listopada 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Klienci, którzy w tym czasie kupią model X51 5G otrzymają w prezencie słuchawki vivo TWS Neo. Wystarczy, że zalogują się na stronie promocjavivo.pl i wypełnią formularz. Z kolei przy zakupie Y70 w prezencie można otrzymać słuchawki sportowe vivo Wireless Sport Earphone oraz etui na telefon. Obie promocje obowiązują we wszystkich kanałach sprzedaży.

Oto vivo. Prostota i innowacyjność na co dzień.

Opublikowany przez vivo Niedziela, 1 listopada 2020

źródło: vivo