CANAL+ startuje ze świąteczną ofertą telewizji satelitarnej i przez internet

W świątecznej ofercie telewizji satelitarnej CANAL+ można aktywować dekoder 4K Ultra BOX+ za 1 zł w najczęściej wybieranych pakietach OPTIMUM+ oraz OPTIMUM+ z CANAL+.

W pakiecie OPTIMUM+ klienci znajdą 130 kanałów (w tym 80 w HD), 34 kolekcje VOD, w cenie 49,99 zł miesięcznie. W świątecznym prezencie otrzymają również dostęp do sześciu kanałów Filmbox na 24 miesiące bez opłat.

W pakiecie OPTIMUM+ z CANAL+ klienci znajdą dodatkowo 11 kanałów z rodziny CANAL+ z najlepszym sportem (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Bundesliga, Żużel, NBA i wiele innych) oraz filmami i serialami na żywo, a także dwie dodatkowe kolekcje VOD. Miesięczna cena za pakiet wyniesie 99,99 zł.

Z  pakietem OPTIMUM+ z CANAL+ dostępne są również kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i Ligą Europy UEFA za 0 zł miesięcznie.

Wynajem dekodera przez cały okres obowiązywania umowy jest bezpłatny. Promocyjna aktywacja dekodera 4K za 1 zł jest również dostępna w pakiecie Superpremium+ 4K.

Teraz wybierając pakiety telewizji satelitarnej  klienci zyskają dodatkowo możliwość korzystania z serwisu CANAL+ telewizja przez internet na wielu urządzeniach w zakresie posiadanej oferty satelitarnej bez dodatkowych opłat i limitu godzin.

Świąteczna oferta CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K

CANAL+ telewizja przez internet to serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD. W ofercie serwisu znalazło się 77 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców.

Z CANAL+ telewizji przez internet można korzystać na wielu urządzeniach: telefonach z systemem iOS i Android, telewizorach Android TV, Apple TV, przeglądarkach internetowych oraz dedykowanym dekoderze CANAL+ BOX 4K.

W promocji świątecznej CANAL+ telewizja przez internet oferowana jest z nowym dekoderem CANAL+ BOX 4K – w zobowiązaniu lub bez zobowiązania.

W opcji bez zobowiązania dekoder CANAL+ BOX 4K jest oferowany w cenie 299 zł. Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet. W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ telewizji przez internet na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do wszystkich pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć nawet o dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem do 31.12.2020. Aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem oraz podpiąć kartę płatniczą do konta.

Wybierając ofertę ze zobowiązaniem klienci otrzymują CANAL+ BOX 4K za 1 zł na własność oraz dostęp do pełnej oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet na dwa pierwsze miesiące. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór przynajmniej dwóch z czterech pakietów tematycznych:

  • FILM – dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców, takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox (50 zł/mies.)
  • SPORT – transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. Dostęp do kanałów: CANAL+, CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD (50 zł/mies.)
  • FUN&INFO – newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX (25 zł/mies.)
  • KIDS – znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play (10 zł/mies.)

Klienci decydujący się na ofertę CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K będą mogli korzystać z serwisu na trzech ekranach w tym samym momencie oraz logować się i oglądać treści na wszystkich innych platformach, na których dostępna jest usługa (telefony, Android TV, Apple TV).

CANAL+ BOX 4K – domowe centrum rozrywki

CANAL+ BOX 4K to nowy dekoder dedykowany serwisowi CANAL+ telewizja przez internet wspierający technologię 4K HDR i oparty o system operacyjny Android TV (9.0). Urządzenie oferuje dostęp do wyselekcjonowanych kanałów na żywo oraz treści na żądanie dostępnych w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet, kanałów cyfrowej telewizji naziemnej po podłączeniu anteny, aplikacji PREMIERY CANAL+ z hitami kinowymi do wypożyczenia, Netflix oraz setek innych aplikacji ze sklepu Google Play.

Dekoder można podpiąć do dowolnej sieci internetowej – bezprzewodowo lub kablem, a jego niewielkie rozmiary pozwalają zabrać urządzenie w dowolne miejsce i korzystać z telewizji np. na wakacjach czy wyjazdach poza domem.

źródło: Canal+