Promocja wyprzedażowa telefonów z końcówek serii w T-Mobile

9 kwietnia T-Mobile wprowadził nową promocję wyprzedażową telefonów z końcówek serii. W ramach oferty nowe telefony z kończących się serii sprzedawane są w specjalnych cenach. Oferta dostępna wyłącznie w sklepie internetowym T-Mobile.pl dla klientów kupujących nową i kolejną umowę oraz przenoszących numer z innej sieci.

Promocja: Gwarancja najniższych cen smartfonów w T-Mobile
MNP: Przenoszenie numeru do T-Mobile – oferta i promocje dla przenoszących numer od innego operatora

Aktualnie w promocji można kupić telefon Samsung Galaxy S (I9000) w obniżonej o 830 zł cenie 69 zł z taryfą multimedialną Rodzina 79,90 zł. Z tym samym abonamentem dużą zniżkę otrzymamy wybierając Samsung Galaxy S Advance w cenie 29 zł zamiast 419 zł, natomiast decydując się na HTC One X, Sony Xperia T lub Sony Xperia S zyskamy 220 zł w porównaniu z ceną w standardowej promocji.

Sprawdź na T-Mobile.pl:
Wyprzedaż telefonów w T-Mobile
Cennik telefonów „Wyprzedaż telefonów – oferta specjalna” w T-Mobile

One Reply to “Promocja wyprzedażowa telefonów z końcówek serii w T-Mobile”

  1. To nie są zupełnie nowe telefony z końcówek serii. Proszę doczytać regulamin. To są telefony kupione a następnie zwrócone w ciągu 10 dni przez klientów T-Mobile. Najczęściej były przez kogoś rozpakowane i włączone. Są oczywiście „sprawdzane” przez T-Mobile, cokolwiek to oznacza, jednak nie są fabrycznie nowe.