29 zł za groupon o wartości 300 zł dla nowych abonentów Orange

Do 14. kwietnia włącznie na Grouponie dostępny jest za 29 zł kupon o wartości 300 zł do wydania na Groupon.pl po zawarciu nowej umowy z Orange na telefon, modem lub laptop w ofercie z abonamentem.

Każdy abonent Orange, który aktywuje zakupiony na Grouponie bon otrzyma 300 zł w postaci środków premiowych do wykorzystania na Groupon.pl. Cała kwota do wykorzystania na dowolne oferty: wycieczki, produkty do domu, elektronikę, zabiegi pielęgnacyjne, restauracje.

Promocja dotyczy tylko nowych umów zawieranych przez sklep internetowy Orange.pl, nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu i przeniesieniu numeru z innej sieci. Oferta dostępna dla klientów indywidualnych i firm.

Oferta łączy się z wszystkimi innymi promocjami na stronie www.orange.pl. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Groupon ważny do 14.04.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto”.

źródło: Groupon

One Reply to “29 zł za groupon o wartości 300 zł dla nowych abonentów Orange”

  1. Zakupów dokonałem a teraz nie mam 11-cyfrowego kodu. Groupon odsyła mnie do Orange, a Orange do Groupon. Proszę zwrócić uwagę, że na stronie Groupon jest zapis o możliwości sprawdzenia swego 11cyfrowego numeru, ale zdanie kończy się : i nic.