Promocja GIGAlato w T-Mobile. 200 GB w abonamencie 5G od 45 zł/mies.

T-Mobile przedłuża ofertę abonamentową 5G z pakietem 200 GB. W promocji GIGAlato otrzymasz 40 GB w taryfie podstawowej M LTE.

T-Mobile przedłuża ofertę mistrzowską z 200 GB w abonamencie 5G od 45 zł miesięcznie. Z promocji GIGAlato można skorzystać do 16 sierpnia br. Użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE oraz do 200 zł rabatu na smartfon.

Dodatkowo dostępne są smartfony na elastyczne raty 0%, z których polecane będą dwa telefony obsługujące 5G:

Samsung Galaxy A22 5G za 9 zł na start i 24 raty po 38 zł. Pełna cena za telefon wyniesie 849 zł.

Xiaomi Redmi Note 10 5G za 79 zł i 24 raty po 30 zł. Pełna cena za telefon to 799 zł.

Promocja GIGAlato z 200 GB w abonamencie 5G w T-Mobile. Ile zapłacimy?

Jeśli masz już abonament komórkowy w T-Mobile, kupujesz drugą lub kolejną dodatkową kartę SIM z abonamentem 5G i 200 GB w pakiecie za 45 zł/mies. Powyższa cena dotyczy klientów posiadających umowę głosową w T-Mobile. Za wyjątkiem umowy zawartej w ofercie XS, a w przypadku nowego abonenta z wyjątkiem ofert XS i S.

Jeśli nie masz abonamentu głosowego w T-Mobile – operator zaproponuje nowy abonament 5G z pakietem 200 GB w cenie 65 zł/mies.

Cena 45 zł/mies. lub 65 zł/mies. za abonament komórkowy zawiera rabaty za: obsługę elektroniczną i terminową płatność 5 zł/mies. oraz za zgody marketingowe 5 zł/mies. Cena 45 zł/mies. dotyczy umowy zawieranej jako druga lub kolejna w ramach promocji GIGAlato z 200 GB.

Szczegółowy regulamin oferty mistrzowskie w T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/giga-lato.

gigalato w t-mobile wybierz abonament 5g z pakietem 200 gb od 45 zł

Wybierz taryfy podstawowe w T-Mobile jeśli nie potrzebujesz 5G.

Osoby, które zdecydują się na taryfę M za 55 zł/mies. mogą otrzymać 40 GB z pełną prędkością na cały okres trwania umowy. W pakiecie abonenci mają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz zniżki – do 100 zł – na wszystkie urządzenia.

T-Mobile dla swoich klientów przygotował ofertę podwojonych gigabajtów w pakietach internetu mobilnego.

Powiększone pakiety GB będą dostępne w ofertach ze sprzętem, jak i bez niego. Opłata będzie taka sama przez cały czas trwania umowy.

promocja gigalato abonament internet mobilny podwojone gigabajty wakacje 2021

programie łączenia usług „Korzyści dla domu” przy każdym kolejnym abonamencie komórkowym klientom indywidualnym przysługuje rabat 20 zł miesięcznie. Użytkownicy mogą również skorzystać z dodatkowych zniżek na urządzenia nawet do 1000 zł.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/abonament/lista/produkty.

źródło: T-Mobile