Oferta rodzinna w T-Mobile. Nowe rabaty za łączenie usług, kolejne abonamenty ze zniżką

T-Mobile wprowadził program „Korzyści dla domu”. Jest to nowa oferta rodzinna pozwalająca na łączenie kilku usług i oszczędzanie na opłatach.

Od teraz klienci T-Mobile, którzy posiadają minimum jeden abonament komórkowy mogą zamawiać kolejne usługi taniej o 15 zł miesięcznie. Oferta dotyczy wszystkich abonamentów z wyłączeniem taryfy XS.

Zniżka obowiązuje przy zakupie internetu światłowodowego, internetu domowego oraz usługi Magenta Rozrywka z dekoderem i telewizją IPLA w zestawie.

Kolejne usługi w programie „Korzyści dla domu” można dobierać w dowolnym momencie. Wszystkie dokupione abonamenty w T-Mobile będą rozliczane na jednym rachunku.

Co zmienia nowy program rabatowy w T-Mobile?

Od maja 2021 roku dotychczasowy system zniżek rodzinnych w T-Mobile ma prostszą konstrukcję. Jeden zakupiony lub aneksowany abonament głosowy będzie pełnopłatny. Każdy kolejny abonament kosztuje 20 zł mniej miesięcznie.

Program „Korzyści dla domu” działa dla taryf standardowych (z wyłączeniem XS), jak i 5G. Liczba numerów, które mogą zostać objęte rabatem jest nieograniczona.

Liczba abonamentów komórkowychOszczędność w skali rocznej (12 miesięcy)
2240 zł
3480 zł
4720 zł
5960 zł

Przy zakupie abonamentu głosowego nowi i obecni klienci T-Mobile mogą liczyć na korzystne rabaty na urządzania.

W taryfie M+ zniżka na urządzenia wynosi standardowo 200 zł. Jeśli użytkownik zdecyduje się na podpisanie dwóch umów jednocześnie, przy drugiej i kolejnych zniżka na urządzenie będzie o 100 zł wyższa.

Pół roku światłowodu od T-Mobile za darmo.

Internet światłowodowy w programie „Korzyści dla domu” jest dostępny w specjalnej promocji przez 6 miesięcy za darmo. I to bez względu na prędkość wybranego pakietu.

źródło: T-Mobile