Plus Światłowód za 1 zł miesięcznie przez cały rok. Jak skorzystać z promocji i oszczędzać?

Klienci Plusa mogą kupić internet światłowodowy z prędkością do 1 Gb/s za 1 zł miesięcznie nawet przez rok.

Promocyjna oferta na światłowód za 1 zł/mies. z prędkością do 1Gb/s obejmuje usługę Plus Światłowód. Pod warunkiem, że jest realizowana w oparciu o infrastrukturę Netii w zabudowie wielorodzinnej.

1 zł/mies. za światłowód z prędkością do 1Gb/s przez 6 miesięcy

Klienci, którzy nie posiadają innych produktów Plusa, wybierający ofertę światłowodu z prędkością do 1 Gb/s zapłacą mniej za internet. Przez 6 miesięcy opłata za Plus Światłowód będzie wynosić 1 zł miesięcznie.

Światłowód za 1 zł/mies. z prędkością do 1 Gb/s przez cały rok

12 miesięcy abonamentu za 1 zł/mies. otrzymają klienci, którzy dodatkowo zdecydują się na abonament telefoniczny w Plusie za min. 50 zł/miesięcznie. Wystarczy podpisać nową umowę lub przedłużyć obecną. Po roku abonament światłowodowy będzie wynosił 60 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za e-fakturę).

Promocyjna oferta światłowodowa Plusa na sieciach poza Netią

Z promocji mogą skorzystać klienci sieci światłowodowej wykorzystującej infrastrukturę Inea, Nexera, Tauron oraz Orange w zabudowie wielorodzinnej oraz jednorodzinnej. Wtedy miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s będzie wynosił 26 zł/mies. przez 6 lub 12 miesięcy.

Od 21 marca br. Plus obniża opłaty abonamentowe o 10 zł dla wszystkich oferowanych prędkości internetu światłowodowego na sieciach poza Netią.

Oznacza to że, po okresie promocyjnym miesięczny abonament za światłowód z prędkością do 1 Gb/s będzie wynosił 85 zł/mies. zamiast 95 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za e-fakturę).

W cenie abonamentu wszyscy klienci otrzymują router internetowy oraz dodatkową kartę SIM z dostępem do mobilnego internetu Plusa z pakietem 5 GB.

plus światłowód 1 GB/s za 1 zł przez cały rok, jak zyskać najtańszy abonament na internet światłowodowy do domu w promocji plusa

źródło: Plus