Plus oferuje klientom darmowy internet w smartfonach LTE

Sieć Plus wprowadza nową promocję w ramach której każdy, kto podpisze umowę i wybierze smartfon LTE otrzyma możliwość bezpłatnego korzystania z internetu.

Promocja dostępna jest w ofertach „MaszSmartfon” i „Masz Smartfon Bez Limitu”, także w ofercie ratalnej. Polega na przyznaniu klientom rabatu na pakiet internetowy Non Stop zawarty w opłacie miesięcznej. Rabat ten uruchamiany jest automatycznie, a długość okresu bezpłatnego korzystania z internetu zależy tylko od wybranego przez klienta modelu telefonu. Rabat przyznawany jest na 6 lub na 24 miesiące.

Promocje świąteczne sieci Plus

Promocja z darmowym internetem na 24 miesiące dotyczy smartfonów marki:

Promocja z darmowym internetem na 6 miesięcy dotyczy smartfonów marki:

Promocją darmowego internetu na 6 miesięcy objęte są również nie posiadające LTE smartfony Nokia Lumia: 520, 610, 620, 800 i 900.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Plusa a także osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer do sieci Plus oraz dotychczasowi abonenci Plusa przedłużający umowę. Jedynym warunkiem jest wybranie odpowiedniej oferty z telefonem.

Operator ponadto poinformował, że użytkownicy LTE Plusa już wkrótce będą mogli używać tej technologii w czasie pobytu za granicą korzystając z roamingu jednego z partnerów operatora na terenie Unii Europejskiej.

Aktualna mapa zasięgu technologii LTE w Plusie znajduje się pod tym adresem.

źródło: Plus