Plus: Koniec limitów w niskich abonamentach w ofercie mobilnego internetu Power LTE

20 sierpnia br. sieć komórkowa Plus wprowadziła zmiany w ofercie internetu mobilnego Internet Power LTE. Modyfikacja polega na udostępnieniu opcji nielimitowanego internetu w technologii LTE w dwóch najniższych abonamentach za 29,90 zł i 49,90 zł miesięcznie.

Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych w powyższych taryfach możliwe jest przez całą długość umowy – przez pierwsze pół roku obowiązywania umowy usługa jest całkowicie za darmo, a później kosztuje 10 zł miesięcznie.

Podobnie jak we wszystkich pozostałych taryfach Power LTE także teraz wprowadzone zostają klasy serwisu, które pozwalają na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod daną stacją. Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością internetu, natomiast po jego wyczerpaniu, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością – w klasie „Efektywnej” (abonament za 49,90 zł) jest to prędkość do 5 Mb/s, natomiast w klasie „Podstawowej” (taryfa za 29,90 zł) do 1 Mb/s.

Abonament (e-faktura) 29,90 zł 49,90 zł
Podstawowy pakiet danych 5 GB 15 GB
Internet LTE bez limitu

Pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie,

później 10 zł miesięcznie.

Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu podstawowego

Podstawowa

(do 1 Mb/s)

Efektywna

(do 5 Mb/s)

Nowa oferta jest dostępna przy podpisaniu umowy zarówno w wersji ze sprzętem (modem i router), jak i w wersji Tylko SIM. Klient może więc wybrać ofertę ze sprzętem już w najniższym abonamencie za jedyne 29,90 zł miesięcznie.

Podobną ofertę Internetu Power LTE w najniższych abonamentach w najbliższych dniach wprowadzi również Cyfrowy Polsat.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus, fot. Plus