Internet 5G bez limitu w abonamentach komórkowych w Plusie

Operator sieci Plus wprowadził nową ofertę z 5G bez limitów. Nowi oraz przenoszący numer klienci mogą korzystać z nielimitowanego internetu 5G nawet przez rok.

Internet 5G bez limitu w Plusie zyskają klienci prywatni, którzy zdecydują się na abonament komórkowy z telefonem za min. 55 zł/mies. Wszyscy abonenci mogą dobrać dodatkowe abonamenty za 1 zł miesięcznie.

W jakim abonamencie Plusa można korzystać z nielimitowanego internetu 5G w smartfonie

5G Plusa bez limitu w smartfonie jest dostępny dla klientów indywidualnych. Z promocji skorzystamy podczas przeniesienia numeru od innego operatora lub podpisania nowej umowy abonamentowej za min. 55 zł/mies. W promocji wymagany jest zakup smartfona.

Roczny dostęp do internetu 5G bez limitu otrzymają klienci wybierający abonament za 65 zł/mies. lub 85 zł/mies. w ofercie ze smartfonem. Po upływie 12 miesięcy, w ramach abonamentu, otrzymają miesięczny pakiet danych 60 GB lub 120 GB.

Klienci decydujący się na abonament za 55 zł/mies. w ofercie z telefonem otrzymają 6 miesięcy nielimitowanego internetu 5G. Po okresie promocyjnym będą mogli korzystać z pakietu danych wynoszącego 30 GB miesięcznie.

W ramach każdego z abonamentów w Plusie, użytkownicy dostają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Internet 5G bez limitu jest dostępny jedynie w ofercie z telefonem dla nowego numeru i przenoszących numer do Plusa.

Abonament w Plusie dla firmy z nielimitowanym internetem 5G

Klienci biznesowi otrzymają nielimitowany internet 5G przez rok przy wyborze abonamentu za 55 zł/mies., 65 zł/mies. lub 85 zł/mies. netto w ofercie z telefonem.

Z półrocznego dostępu do nielimitowanego internetu 5G skorzystają firmy wybierające telefon z abonamentem za 45 zł/mies. netto.

Po upływie okresu promocyjnego, klienci biznesowi mogą korzystać z sieci 5G w ramach miesięcznego pakietu danych:

  • 24 GB w abonamencie za 45 zł netto,
  • 40 GB w abonamencie za 55 zł netto,
  • 70 GB w abonamencie za 65 zł netto,
  • 120 GB w abonamencie za 85 zł netto.

Oferta rodzinna w Plusie. Kolejne abonamenty za 1 zł

Plus przygotował specjalnie dopasowane rozwiązania w ofertach rodzinnych. Użytkownicy, do pierwszego abonamentu z internetem 5G bez limitu mogą dobrać kolejne karty z internetem 5G bez limitu przez rok. Za każdy dodatkowy numer zapłacą o 25 zł mniej miesięcznie w ramach programu smartDOM.

Rodziny, korzystające już z abonamentu z internetem 5G bez limitu mogą dodawać kolejne karty z pakietem GB oraz rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu za 1 zł/mies. nawet przez 15 miesięcy.

Klienci zainteresowani tylko abonamentem bez urządzenia (tylko SIM)mogą zamówić kolejny abonament za 1 zł/mies. do 9 miesięcy.

Z promocji na dodatkowe abonamenty na analogicznych zasadach mogą skorzystać klienci biznesowi. Klienci firmowi mogą dodać nawet do 7 dodatkowych kart z abonamentem za 1 zł/mies.

Jak otrzymać bezpłatny dostęp do Disney+ przez 12 miesięcy

Wszyscy klienci abonamentowi w Plusie otrzymują możliwość dostępu do serwisu Disney+. Serwis oferuje oryginalne produkcje na wyłączność, tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star.

Oferta na Disney+ obowiązuje we wszystkich abonamentach głosowych Plusa przez 12 miesięcy bez opłat. Po okresie promocyjnym od 13. miesiąca do abonamentu zostanie doliczona cena rynkowa w wysokości 28,99 zł/mies.

Klienci indywidualni Plusa decydujący się na abonament za 65 zł lub 85 zł mogą skorzystać z dostępu do Disney+ przez 3 miesiące za darmo. Po tym czasie usługa jest automatycznie dezaktywowana. Możliwość włączenia Disney+ przez 3 miesiące gratis mają osoby zawierające umowy najpóźniej do dnia 30.09.2022 roku.

źródło: Plus