Abonament w Play ze zniżką 10 zł przez dwa lata. W promocji dwa razy więcej internetu

Play przygotował nowe promocje na abonament komórkowy. W aktualnej ofercie klienci zyskują dwa razy więcej internetu w smartfonie i rabaty na abonament.

Osoby, które kupią abonament telefoniczny przez stronę play.pl otrzymają zniżkę 10 zł na opłatę miesięczną. Łącznie można zaoszczędzić 240 zł przez 2 lata umowy. Promocja dotyczy wszystkich taryf głosowych w Play.

Najtańsza taryfa z dostępem do sieci 5G w Play i podwojonym pakietem 120 GB przez pół roku kosztuje 50 zł/mies. Oferta skierowana jest do rynku prywatnego.

Promocyjne abonamenty komórkowe w Play:

Abonament S na 24 mies.Abonament S+ na 24 mies.Abonament M 5G na 24 mies.Abonament L 5G na 24 mies.Abonament HOMEBOX 5G na 24 mies.
3 GB z pełną prędkością8 GB z pełną prędkością120 GB z pełną prędkością przez 6 mies. potem 60 GB240 GB z pełną prędkością przez 12 mies. potem 120 GB300 GB z pełną prędkością przez 24 mies.
Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limituRozmowy, SMS-y, MMS-y bez limituRozmowy, SMS-y, MMS-y bez limituRozmowy, SMS-y, MMS-y bez limituRozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu
Internet domowy 200 GB z pełną prędkością
Telewizja PLAY NOW przez internet (40 kanałów)Telewizja PLAY NOW przez internet (40 kanałów)Telewizja PLAY NOW przez internet (40 kanałów)
35 zł 25 zł mies. po rabatach45 zł 35 zł mies. po rabatach60 zł 50 zł mies. po rabatach80 zł 70 zł mies. po rabatach90 zł 80 zł mies. po rabatach
Kolejne numery od 30 zł mies.Kolejne numery od 30 zł mies.Kolejne numery od 30 zł mies.
Rabat 10 zł/mies. na abonament przy zakupie oferty M, L lub Homebox przez play.pl. Dotyczy oferty SOLO oraz NUMER GŁÓWNY w ofertach DUET i RODZINA.

Ile kosztują kolejne karty SIM w abonamencie Play:

  • 30 zł przy przeniesieniu numeru od innego operatora,
  • 35 zł przy zakupie nowego numeru w ofercie M,
  • 40 zł przy zakupie nowego numeru w ofertach L i Homebox.

Podwojony pakiet GB dostępny jest dla nowych klientów w umowie na 24 miesiące – obowiązuje przez 24 miesiące dla oferty HOMEBOX, 12 miesięcy dla oferty L oraz 6 miesięcy dla oferty M od dnia podpisania umowy, niezależnie od daty przeniesienia numeru.

Przy przeniesieniu numeru do Play kolejne abonamenty za 30 zł miesięcznie za drugi i kolejny numer

Osoby, które przenoszą kilka numerów od innego operatora zyskują rabaty na abonamenty. Za drugą i kolejną kartę SIM przeniesione do abonamentu w Play zapłacą tylko 30 zł/mies. Jednocześnie w tej cenie cały czas można korzystać z benefitów oferowanych przez poszczególne abonamenty.

Klienci korzystający z internetu lub telewizji UPC mogą przenieść numer do Play i zyskać rabat 30 zł już na pierwszy numer.

Promocje w ofertach MIX

Play przygotował promocje w ofercie MIX. Przy przeniesieniu numeru i wyborze oferty MIX Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem klienci otrzymają aż 6 miesięcy (doładowań) bez opłat.

Wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem można odebrać 3 miesiące (doładowania) bez opłat.

Przy wyborze oferty JUNIOR BOX dla najmłodszych, wraz z dowolnie wybranym smartfonem można w prezencie odebrać jeden z dwóch gadżetów: słuchawki bezprzewodowe Nokia Go Earbuds 2+ lub zegarek Maxcom FW35 Aurum z czasem czuwania do 25 dni.

Na każdego klienta który zdecyduje się na wybranie jednej z powyższych ofert czeka pakiet 100 GB do wykorzystania na social media ważny przez 90 dni.

źródło: Play