Player w ofercie telewizji satelitarnej CANAL+. Jaka cena, gdzie oglądać?

Serwis Player jest dostępny w ofercie CANAL+.

Klienci telewizji satelitarnej CANAL+ mogą korzystać z Playera, najpopularniejszego legalnego lokalnego serwisu VOD w Polsce.

W pakiecie Entry+ SUPERFILM dostęp do Playera jest na stałe w cenie abonamentu.

Abonenci CANAL+ mogą dokupić do swojego pakietu subskrypcję Player w dwóch wariantach. Może to być usługa Player bez reklam za 13 zł/mies. lub Player z reklamami za 8 zł/mies.

Jak zamówić serwis VOD z Player w CANAL+?

Oferta Player jest dostępna w Strefie CANAL+ www.strefa.canalplus.com, w Punktach Sprzedaży CANAL+ oraz w Telefonicznym Centrum Abonenta.

Player to największe hity pod marką Player Original, seriale, bogata biblioteka filmów lokalnych i międzynarodowych, najpopularniejsze reality show, dokumenty pod marką discovery+ Originals czy prapremiery programów rozrywkowych.

Ostatnio pisaliśmy o rozpoczęciu współpracy przez CANAL+ i Viaplay.

Jak oglądać Player w CANAL+?

Aplikacja Player jest dostępna w dekoderach CANAL+. Aby skorzystać z aplikacji wystarczy otworzyć ją w menu dekodera i zalogować się swoim kontem Player. Pozwoli to m.in. zachować historię oglądania, lub w prosty sposób założyć nowe konto.

Dodatkowo użytkownicy mają możliwość dołączenia opłaty za subskrypcję Playera do swojej umowy abonenckiej. Klienci mogą logować się do Playera tym samym kontem na innych urządzeniach. Usługę można dzielić nawet z 5 osobami.

źródło: Canal+