Play oferuje zestawy telewizji z internetem już od 50 zł mies. Viaplay w cenie abonamentu i Canal+ online przez pół roku za darmo

Play przygotował propozycję dla osób, które korzystają z ofert abonamentowych w fioletowej sieci.

Jest to zestaw internetu domowego z telewizją i dostępem do wybranych platform streamingowych w cenie od 50 zł/mies.

Internet do domu od Play

Play posiada w ofercie internet stacjonarny z routerem Wi-Fi ( w wybranych lokalizacjach dostępny również w technologii światłowodowej), jak i bezprzewodowy z dużymi pakietami danych.

W przypadku internetu stacjonarnego w Play, do wyboru są 3 prędkości pobierania danych:

  • 150 Mb/s
  • 300 Mb/s
  • 600 Mb/s
  • 1 Gb/s

Internet bezprzewodowy w Play oferuje 4 wielkości pakietów danych:

  • 200 GB
  • 400 GB
  • 500 GB
  • 1 000 GB

Oprócz usługi internetowej, klienci otrzymają telewizję PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX. W podstawowej konfiguracji zapewniony jest dostęp do ponad 50 kanałów telewizyjnych (m.in. Disney, National Geographic, History czy Comedy Central). Klienci mogą zdecydować się na wyższy pakiet z dostępem do ponad 100 kanałów w cenie abonamentu i dostępem do m.in. TVN24, AXN, BBC Brit, AleKino+ czy Eleven Sports 1.

Klienci fioletowej sieci otrzymają również dostęp do serwisów – CANAL+ online oraz Viaplay.

Więcej szczegółów o zestawach internet + telewizja w Play.

Filmy, seriale i sport w CANAL+ online

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Decydując się na skorzystanie z promocji klienci dostaną dostęp do CANAL+ w aplikacjach PLAY NOW, TV BOX i na innych urządzeniach.

W ramach najnowszej oferty klienci zyskują dostęp do pakietu CANAL+ online na 6 miesięcy. Po tym okresie można zrezygnować z usługi bądź dalej korzystać z oferowanych treści w cenie 45 zł miesięcznie.

Z pakietu mogą też korzystać obecni klienci operatora – wystarczy na dekoderze PLAY NOW TV BOX samodzielnie aktywować dostęp w cenie 45 zł miesięcznie bez zobowiązań.

Sport w Viaplay

Serwis streamingowy Viaplay zapewnia użytkownikom sportowe transmisje na żywo z meczy piłkarskich niemieckiej Bundesligi, gal KSW, rozgrywek UEFA Europa League, UEFA Conference League czy najlepszej hokejowej ligi świata – NHL.

Viaplay oprócz sportowych wydarzeń gwarantuje dostęp do oryginalnych seriali, m.in. Kin czy The Box, hollywoodzkich hitów filmowych oraz programów dla dzieci.

Klienci Play korzystający z tej promocji otrzymają w cenie abonamentu dostęp do Viaplay na 24 miesiące.

PLAY NOW TV BOX – co oferuje domowe centrum rozrywki

Play umożliwia korzystanie z telewizji PLAY NOW TV za pośrednictwem dekodera TV BOX z systemem Android TV. Klienci mogą oglądać kanały na stronie playnow.pl, w aplikacjach mobilnych na systemy Android i iOS oraz w aplikacjach dla smart TV.

Klienci Play mogą w dowolnym momencie rozszerzyć usługę PLAY NOW o aktywację dodatkowych pakietów czy platform, takich jak HBO GO, Amazon Prime Video czy Netflix.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych promocji dostępne są na stronie www.play.pl.