Świąteczna oferta w Play. Rabaty na smartfony Xiaomi i Samsung

Play przygotował ofertę świąteczną dla swoich klientów.

Osoby przenoszące swój numer do Play do ofert abonamentowych M, L lub Homebox mogą skorzystać ze świątecznej promocji. Wybierając smartfony Samsung lub Xiaomi można otrzymać nawet 50% rabatu, a opłatę rozłożyć na wygodne, stałe raty 0%.

Najlepsze smartfony w Play z rabatem do 50%

Przy zmianie operatora na Play można skorzystać z oferty świątecznej. Klienci przenoszący swój numer do ofert abonamentowych M, L lub Homebox dostają rabaty na smartfony od 30% do 50%.

Oferta do 50% taniej w Play jest dostępna na urządzenia kupowane na raty i dotyczy modeli telefonów Samsung lub Xiaomi. Rabat i cena urządzenia są zależne od wybranej oferty: w ofercie M obowiązuje rabat do 30%, a w ofertach L i Homebox 50%.

Smartfony w Play polecane pod choinkę:

  • Samsung Galaxy S21 FE 5G od 1499 zł (zamiast 2999 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G od 849 zł (zamiast 1699 zł);
  • Samsung Galaxy A53 5G od 999 zł (zamiast 1999 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 11 od 549 zł (zamiast 1099 zł).

Do wyboru jest kilkadziesiąt innych modeli tych producentów, na które Play oferuje korzystne rabaty.

Play – stałe raty 0% na smartfony

Oprócz atrakcyjnych rabatów na smartfony, w Play dostaniemy atrakcyjne finansowanie urządzeń. Klienci mogą rozłożyć spłatę telefonu na stałe raty 0%. Spłata raty następuje razem z abonamentem na jednej fakturze.

Rabat 50% na smartfony z abonamentem dla firmy w Play

Z świątecznej promocji mogą skorzystać klienci biznesowi, którzy zdecydują się na przeniesienie telefonów do Play. Dzięki tej decyzji mogą oni otrzymać rabat nawet 50% na smartfon z abonamentem. Wystarczy wybrać jedną z ofert Play dla Firm: L lub XL.

Świąteczny JuniorBOX z prezentem dla najmłodszych

Dla osób wybierających MIX, Play przygotował atrakcyjne zestawy JuniorBOX. Przy zakupie dowolnego smartfonu w ofercie JuniorBOX jest do wyboru jeden gadżet w prezencie. Mogą to być słuchawki bezprzewodowe Nokia Go Earbuds 2+ z funkcją redukcji hałasu otoczenia lub zegarek Maxcom Aurum z pojemną baterią i długim czasem czuwania.

Pół roku bez opłat w MIX Elastyczny pod choinkę

Przy przeniesieniu numeru i wyborze oferty MIX Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem klienci otrzymają aż 6 miesięcy (doładowań) bez opłat. Wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem odbiorą 3 miesiące (doładowania) bez opłat.

Każdy klient, który zdecyduje się na wybranie jednej z powyższych ofert otrzyma pakiet 100GB. Pakiet do wykorzystania na social media ważny przez 90 dni.

Jakie usługi w pakiecie Play 360

Wybierając ofertę w Play warto zainteresować się pakietem Play360. To zbiór pożytecznych usług w jednej korzystnej cenie. Na Play 360 składa się:

  • profesjonalna naprawa telefonu,
  • Nawigacja Play,
  • dostęp do biblioteki Legimi z e-bookami i audiobookami,  
  • priorytetowe połączenie z konsultantem.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

źródło: Play