Internet 5G bez limitów w Play i smartfony tańsze o 1000 zł

Play wprowadził ofertę dla klientów przenoszących numer z internet 5G bez limitów prędkości i danych przez rok.

Klienci, którzy rozważają przeniesienie numeru do sieci Play mogą skorzystać z oferty z internetem 5G bez limitów prędkości i danych. A dodatkowo mają możliwość zakupu telefonu w niższej cenie.

Promocja w Play. Najnowsze smartfony Google Pixel 8 Pro, Motorola Edge 50 Pro i Samsung Galaxy S24 Ultra są tańsze o 1000 zł.

Internet 5G bez limitów w Play L lub Homebox

Wybierając ofertę abonamentową Play L lub Homebox klient zyskuje dostęp do nielimitowanego internetu 5G, darmowych rozmów telefonicznych, SMS-ów oraz MMS-ów. W ramach obu abonamentów ma dostęp do telewizji w aplikacji PLAY NOW z pakietem kanałów Start.

W abonamencie Play L z internetu 5G bez limitu można korzystać przez 12 miesięcy. Po tym czasie limit wyniesie 300 GB. Warunki te obowiązują przy umowie na 24 miesiące i opłacie w wysokości 90 zł miesięcznie po rabatach.

W taryfie Homebox z internetu 5G bez limitów można się cieszyć przez cały okres trwania umowy (24 miesiące). W tej opcji operator dołącza ekstra kartę SIM z internetem bezprzewodowym 300 GB. To wszystko za 105 zł miesięcznie po rabatach.

Wybierającym ofertę Play L lub Homebox, operator oferuje też rabat w wysokości 1000 zł na smartfony. W maju ze zniżki skorzystają osoby kupujące m.in.: Google Pixel 8, Motorola Edge 50 Pro oraz Samsung Galaxy S24 Ultra. Dodatkowo, klient ma możliwość rozłożenia płatności za urządzenia na wygodne raty 0%.

Smartfony w promocji Play – 1000 zł taniej!

Klienci Play, którzy kupią lub posiadają już usługi internetu stacjonarnego i telewizji otrzymuj 30 zł rabatu na abonament komórkowy.

źródło: Play