Nowe abonamenty w Empik Go. Audiobooki i ebooki w aplikacji już od 14,99 zł

Do oferty Empik Go dołączają nowe abonamenty „Go Single”, „Go Standard” oraz „Go Max”. To odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek aplikacji z audiobookami i ebookami.

Najnowsze subskrypcje Empik Go zostały dostosowane do różnych potrzeb czytelników. Nowe abonamenty uwzględniają różną częstotliwość korzystania z usług, indywidualne preferencje, a także budżet.

Empik Go to główny gracz streamingu książkowego w Polsce. Swoją ofertę kieruje do osób aktywnie konsumujących audiobooki, ebooki, podcasty i tych z ograniczonym budżetem.

Empik Go udostępnia nowym oraz obecnym użytkownikom trzy abonamenty:

  • „Go Single”,
  • „Go Standard” i
  • „Go Max”.

W ramach subskrypcji za kolejno 14,99 zł/mies. („Go Single”) oraz 24,99 zł/mies. („Go Standard”) użytkownicy będą mogli zapoznać się z 1 lub 3 tytułami w miesiącu. Mają nielimitowany dostęp do biblioteki podcastów i ASMR.

Nielimitowany abonament „Go Max” powraca do oferty.

W ramach subskrypcji „Go Max” abonenci mogą bez limitów wybierać tytuły za katalogu niemal 150 tys. audiobooków, ebooków i podcastów.

Użytkownicy, którzy już korzystają z usług Empik Go, już od 20 maja będą mogli zmienić swój obecny plan subskrypcyjny. Zostanie skierowana do nich specjalna komunikacja.

Pierwsza połowa roku upływa nam pod znakiem przygotowania jeszcze bardziej kompleksowej oferty. Słowem kluczem ostatnich tygodni stała się „dostępność”. (…) Każdy czytelnik – niezależnie od jego stanu materialnego, wieku, miejsca zamieszkania czy innych ograniczeń – miał dostęp do audiobooków, podcastów i ebooków. – podkreśla Beata Nowalska, Dyrektor Marketingu Empik Go.

Empik Go to biblioteka z blisko 150 tysiącami audiobooków, ebooków oraz podcastów.

Empik Go łączy w jednej usłudze sprzedaż usług abonamentowych, kart na liczbę tytułów czy doładowań cyfrowych na 90, 180 i 360 dni.

źródło: Empik