Pakiet Orange Love Mini z Netflix przez pół roku za darmo

Orange przygotował nowy pakiet – Orange Love Mini z Netflix. Przez pierwsze 6 miesięcy umowy klient nie zapłaci za korzystanie z Netflixa.

Orange Love Mini z Netflix to oferta skierowana do nowych oraz obecnych klientów Orange, którzy chcą mieć więcej usług w niższej cenie. Co w pakiecie w ramach jednego rachunku:

  • Internet światłowodowy w trzech wariantach z prędkością do 1 Gb/s;
  • Abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami oraz 15 GB Internetu;
  • Netflix Plan Podstawowy – serwis streamingowy z nieograniczonym dostępem do kolekcji filmów i seriali (częścią pakietu jest plan Podstawowy, dzięki któremu można oglądać produkcje na jednym ekranie w danym czasie).

Przez pierwsze 6 miesięcy pakiet Orange Love Mini z Netflix kosztuje tylko 89,99 zł/mies. (z rabatami). Od 7 miesiąca umowy opłata za pakiet to 118,99 zł/mies. (z rabatami). Te ceny dotyczą pakietu ze światłowodem do 300 Mb/s.

Można wybrać też szybsze łącze, do 600 Mb/s – pakiet będzie droższy o 10 zł/mies. albo do 1 Gb/s – o 20 zł/mies.).

Orange Love Mini z Netflixem:

Pakiet do 300 Mb/sPakiet do 600 Mb/sPakiet do 1 Gb/s
89,99 zł/mies. od 1. do 6. mies.99,99 zł/mies. od 1. do 6. mies.109,99 zł/mies. od 1. do 6. mies.
118,99 zł/mies. od 7. do 24. miesiąca128,99 zł/mies. od 7. do 24. miesiąca138,99 zł/mies. od 7. do 24. miesiąca
Netflix Plan Podstawowy
Oglądanie na 1 ekranie
Jakość SD
Netflix Plan Podstawowy
Oglądanie na 1 ekranie
Jakość SD
Netflix Plan Podstawowy
Oglądanie na 1 ekranie
Jakość SD

Masz możliwość zmienić plan Netflix na wyższy.

Do wyboru jest plan Standard (2 ekrany jednocześnie, w jakości HD) z dopłatą 14 zł/mies. albo Premium (4 ekrany jednocześnie, w jakości HD) z dopłatą 31 zł/mies. Plan Netflix można zmieniać dowolną ilość razy (na wyższy, ale też z powrotem na niższy).

  • Dopłać 14 zł/mies. i korzystaj z planu Netflix Standard – jednoczesne oglądanie na 2 ekranach w jakości HD
  • Dopłać 31 zł/mies. i korzystaj z planu Netflix Premium – oglądanie jednocześnie na 4 ekranach w jakości UHD (4K)

Opłata za cały pakiet Love Mini z Netflix znajdzie się na  jednym, wspólnym rachunku od Orange.

Co to jest Netflix?

Netflix to ulubione seriale, filmy, dokumenty, reality show oraz programy dla dzieci, a to wszystko dostępne bez żadnych reklam. Netflix daje również możliwość pobierania ulubionych treści na urządzenia mobilne i oglądania ich w trybie offline. Netflix to możliwość utworzenia do 5 profili dla członków swojej rodziny tak, żeby każda z osób otrzymywała spersonalizowane rekomendacje. Dzięki funkcji „kontrola rodzicielska” dziecko zobaczy odpowiednie dla swojego  wieku treści.

Co można oglądać na Netflixie

Na Netflix można już obejrzeć dwa sezony serialu „Wiedźmin”, limitowany serial „Gambit królowej”, porywającą opowieść o dziewczynie, która odkrywa swój wielki talent szachowy i chce stanąć w szranki z największymi mistrzami.

Na Netflix dostępne są dwa sezony serialu „Bridgertonowie” oraz 3 sezony jednej z najbardziej rozpoznawalnych produkcji science-fiction ostatnich lat, czyli „Stranger Things”.

W serwisie znajduje się również mnóstwo filmów w gwiazdorskiej obsadzie, m.in.: „Dwóch papieży” z genialnymi rolami Anthony?ego Hopkinsa oraz Jonathana Pryce?a, klimatyczny western „Psie pazury” z Benedictem Cumberbatchem, dramat „Historia małżeńska”, w którym wystąpili Scarlett Johansson i Adam Driver.

Więcej informacji na stronie orange.pl

źródło: Orange