Orange wprowadza nielimitowane LTE oraz nową ofertę Orange Free Net z większymi pakietami danych

Od 21 października br., klienci abonamentowych usług mobilnych Orange i nju mobile mogą bezpłatnie korzystać z promocji Nielimitowane LTE.

Nielimitowane LTE to bezpłatna oferta promocyjna Orange, która zapewnia dostęp do mobilnego internetu LTE bez ograniczenia prędkości oraz ilości danych, także po wyczerpaniu podstawowego pakietu danych w ramach abonamentu oraz pakietów wykorzystanych w usłudze Bezpieczny Internet w Telefonie. Z promocji mogą skorzystać obecni a także nowi klienci Orange i nju mobile, posiadający dostęp do LTE w ofertach abonamentowych telefonii komórkowej oraz internetu mobilnego dla klientów indywidualnych i firm.

Promocja będzie trwała do 31 marca 2015 r. Udział w niej nie wymaga aktywacji, ani zamawiania żadnych dodatkowych usług. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi z ofertą na abonament.

Klienci zainteresowani stałym, nielimitowanym dostępem do LTE także po zakończeniu promocji, mogą wybrać jeden z planów taryfowych – Orange Free Net 69,90 lub Orange Free Net 89,90, które są dostępne w nowej ofercie internetu mobilnego Orange.

W ofercie do wyboru jest 10 zróżnicowanych planów taryfowych. Klienci dysponujący własnym sprzętem mogą wybrać jeden z pięciu planów taryfowych dostępnych w opcji bez terminala. W obu przypadkach można, podpisać umowę na 12 lub na 24 miesiące.

Oferta Orange Free Net z terminalem (24 miesiące):

58ab473aec8af27e0b29a0d4f9d4af4d318

Oferta Orange Free Net bez terminala (umowa na 24 miesiące):

05d9960b87052cec356f4997388d6e3d00a

Z nową ofertą mobilnego internetu LTE w Orange można zapoznać się pod tym adresem.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange, fot. Orange