Orange: Roaming w Wielkiej Brytanii tak jak w UE

Orange Polska wprowadza specjalną ofertę roamingową dla osób odwiedzających Wielką Brytanię.

Od 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania nie będą już częścią Unii Europejskiej. Zgodnie z obowiązującym prawem, Orange wprowadził z odpowiednim wyprzedzeniem zmiany w cennikach roamingu, przenosząc Wielką Brytanię ze strefy 1, w której znajdują się państwa należące  do UE oraz  Europejskiego Obszaru Gospodarczego, do strefy 2 – Więcej Europy.

Orange zapowiedział wprowadzenie specjalnej oferty, która pozwoli osobom podróżującym do Wielkiej Brytanii korzystać z usług telekomunikacyjnych w roamingu na korzystnych warunkach.

Ogłoszona dziś promocja wchodzi w życie od 1 stycznia 2021 i obowiązuje w Wielkiej Brytanii oraz na terytoriach zależnych takich jak Gibraltar.

Klienci Orange, którzy będą podróżować do Wielkiej Brytanii, będą rozliczani za połączenia telefoniczne, SMSy i MMSy tak samo jak w kraju. Jeśli korzystają z nielimitowanych ofert, nie będą za nie ponosili dodatkowych opłat, a jeśli mają w planie taryfowym pakiety minut czy SMS-ów, po ich wyczerpaniu będą rozliczani wg stawek krajowych.

Korzystanie z internetu będzie możliwe w ramach pakietów przyznanych w planie taryfowym – tak samo jak w roamingu w UE

Promocja dotyczy wszystkich klientów Orange Polska – indywidualnych i biznesowych korzystających z planów abonamentowych, a także użytkowników ofert na kartę, usług nju mobile i Orange Flex.

Promocja obowiązuje do 31 maja 2021 roku.

Szczegółowe informacje na www.orange.pl/roaming w zakładce Informacje i Cenniki.

źródło: Orange