Orange Open Family

Orange Polska rozszerza możliwości oszczędzania w ramach oferty łączonej Orange Open. W promocji Orange Open Family można dostać rabaty za zakup usług mobilnych tej samej kategorii, np. za drugi telefon komórkowy czy internet mobilny. Łącząc nową i dotychczasową ofertę Orange Open można obniżyć rachunek nawet o 70 zł miesięcznie.

Podstawowa oferta Orange Open pozwala zaoszczędzić co miesiąc 30 zł – dzięki połączeniu usługi mobilnej (telefon komórkowy lub internet mobilny) i stacjonarnej (szybkim domowym internetem ? Neostradą lub Fun Pack-iem czyli usługą internetu oraz telefonu domowego i telewizji).

open_family_wykres1_4003056252

Orange Open Family zwiększa możliwości obniżenia comiesięcznych rachunków nawet o 40 zł. Wystarczy do posiadanego telefonu komórkowego dokupić drugi aby otrzymać 10 zł rabatu. Kolejne 10 zł można otrzymać w przypadku zakupu trzeciego telefonu.
Podobna zasada obowiązuje przy zakupie internetu mobilnego Orange Free. Jeśli klient korzysta już z tej usługi i dokupi kolejną lub kolejne dwie, zaoszczędzi co miesiąc odpowiednio 10 lub 20 złotych.

Klienci, którzy korzystają już z dwóch telefonów komórkowych w Orange lub z dwóch usług internetu mobilnego, automatycznie otrzymają rabat przy przedłużeniu umowy na jedną z tych usług.

Rabaty wynikające z promocji Orange Open i Orange Open Family łączą się.

W Orange Open Family można łączyć usługi, z abonamentem o wartości przynajmniej 39 złotych. Rabat nie wymaga aktywacji jest naliczany automatycznie przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy na którąś z usług.

Klienci korzystający z Orange Open zyskują bezpłatny, nielimitowany dostęp do serwisu muzycznego Deezer z ponad 20 milionami utworów muzycznych. Nie ponoszą też żadnych opłat za transmisję danych związaną z pobieraniem muzyki. Oferta jest dostępna dla klientów, którzy przystąpili do Orange Open po 13 sierpnia 2012 roku.

Zasady Orange Open Family:

  • łączenie usług mobilnych z jednego koszyka usług
  • rabat 10 zł za drugi i kolejne 10 zł za trzeci telefon komórkowy, rabat 10 zł za drugą i kolejne 10 zł za trzecią posiadaną ofertę internetu mobilnego Orange Free
  • rabat Orange Open Family łączy się z rabatami Orange Open i Orange Combo
  • rabat aktywuje się automatycznie

Orange Open Family to:

  • rabat 15 zł (przy 2 ofertach) lub 30 zł (przy 3 ofertach) za połączenie usług mobilnych i stacjonarnych
  • bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego Deezer
  • obsługa klienta i pomoc techniczna pod jednym numerem telefonu

źródło: Orange