Orange: Nielimitowane rozmowy do wszystkich w Smart Planie Halo 79,90 zł i Smart Planie Multi 89,90 zł

Orange wprowadza zmiany do oferty abonamentowej Smart Plan Halo i Smart Plan Multi. Klienci, którzy zdecydują się na Smart Plan Halo z abonamentem w wysokości 79,90 zł lub Smart Plan Multi z abonamentem 89,90 zł, będą mogli od teraz dzwonić bez ograniczeń na numery wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, przez cały czas trwania umowy. Nowa promocja jest dostępna dla klientów przedłużających umowę, podpisujących nową lub przenoszących swój numer do Orange (MNP).

Oprócz nielimitowanych rozmów, użytkownicy Smart Planu Halo 79,90 zł i Smart Planu Multi 89,90 zł, mogą także korzystać z nieograniczonego pakietu SMS-sów na wszystkie numery w Orange, przez cały okres trwania umowy.

Świąteczna oferta w Orange. W prezencie tablety za 1 zł

Abonenci przenoszący numer do Orange otrzymają w tych taryfach także darmowy abonament przez 3 miesiące i pakiet 840 SMS-ów na numery innych operatorów komórkowych. Z kolei wszystkie osoby przedłużające dotychczasową umowę lub podpisujące nową, otrzymają darmowy pakiet 700 SMS-ów na numery spoza Orange.

Kolejne szalone dni na smartfony w Orange

Klienci korzystający także z innych usług Orange mogą dodatkowo otrzymać rabat Orange Open. Dzięki temu miesięczny abonament będzie niższy o 15 zł, czyli wyniesie 64,90 zł w przypadku Smart Planu Halo i 74,90 zł w przypadku Smart Planu Multi.

źródło: Orange