Czytelnia ebooków Play by Legimi za 29,90 zł miesięcznie

Play udostępnił dziś nową usługę dodatkową dla abonentów Czytelnia Play by Legimi. Za 29,99 zł miesięcznie klienci posiadający abonament w Play zyskają dostęp do katalogu liczącego ponad 3000 tytułów. Po aktywacji usługi można czytać dowolną liczbę e-booków przez cały okres opłacania abonamentu na czterech urządzeniach (smartfon, tablet, komputer lub e-czytnik).

Każdy nowy użytkownik ma 30 dni na bezpłatne przetestowanie usługi, a jeśli zdecyduje się na dalsze korzystanie, opłata za kolejne miesiące zostanie doliczona do rachunku telefonicznego w Play.

Aktywacji Czytelni w Play by Legimi dokonuje się za pomocą aplikacji mobilnej Legimi, przez stronę www.czytelnia.play.pl lub wysyłając SMS-a o treści START pod numer 220.

E-booki czytać można (również off-line) w bezpłatnych aplikacjach Legimi, dostępnych na systemy Android, iOS, Windows 8, Windows Phone i na najnowszym modelu czytnika Onyx Boox. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez Legimi technologii „Czytaj w chmurze” wszystkie urządzenia w obrębie jednego konta są w pełni zsynchronizowane. Dodatkowo klient nie zapłaci za transmisję danych w czasie pobierania ebooków.

Przeczytaj również: Audioteka+ – audiobook plus ebook

źródło: Play