Orange ma nową ofertę na abonament dla klientów indywidualnych. Plany 5G od 55 zł

Orange wprowadził nowe plany taryfowe dla usług mobilnych. Od teraz klienci mają do wyboru wyłącznie abonamenty komórkowe z 5G.

Orange przedstawił nowe abonamenty komórkowe dla klientów rynku prywatnego. Oferta została uproszczona do trzech planów taryfowych, każdy z dostępem do technologii 5G.

Nowością jest usługa CyberOchrona w cenie abonamentu. Zadaniem tego mechanizmu jest zwiększenie bezpieczeństwa w sieci podczas korzystania ze smartfona.

Zmiana oferty z podwyżką cen. W Orange zapłacimy już więcej

Od 24 października 2022 roku abonamenty komórkowe w Orange podrożały o 5 zł. Ceny nowych planów mobilnych zaczynają się od 55 zł/mies. Taką kwotę zapłacimy za najtańszy Plan S z pakietem 30 GB. Drugi w kolejności Plan M kosztuje 65 zł, najdroższy Plan L 85 zł/mies. Porównaj ceny abonamentów Orange obowiązujące do 24.10.2022 r.

Nowe abonamenty w Orange – Plan S, Plan M i Plan L

W każdym abonamencie mamy do dyspozycji duże pakiety danych – od 30 GB w Planie S do 300 GB w Planie L. Klienci w Planie M otrzymują 140 GB przez pierwsze 12 miesięcy, a w Planie L 300 GB co miesiąc przez rok.

Rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej pozostają bez limitu.

Zniżki na telefony w Planie M i Planie L

klienci Orange kupują taniej urządzenia. W Planie M zapłacą 150 zł mniej za smartfon. A w Planie L zyskają aż 300 zł rabatu w porównaniu do ceny telefonu w ofercie bez abonamentu.

Abonamenty komórkowe 5G w Orange dla klientów indywidualnych, ceny w 2022:

PlanPlan SPlan MPlan L
Abonament55 zł/mies.

Od 25 mies. 65 zł/mies. z rabatami
65 zł/mies.

Od 25 mies.
75 zł/mies. z rabatami

60 zł/mies. tylko dla przedłużających umowę
85 zł/mies.

Od 25 mies.
95 zł/mies. z rabatami
E-bonus za zakup online1 mies. abonamentu za 0 zł1 mies. abonamentu za 0 zł1 mies. abonamentu za 0 zł
Rabat za przeniesienie numeru2 mies. abonamentu za 0 zł2 mies. abonamentu za 0 zł2 mies. abonamentu za 0 zł
Zniżka na telefondo 150 złdo 300 zł
Internet w telefonie30 GB,
po wykorzystaniu pakietu ograniczenie prędkości do 6 kb/s
140 GB przez 12 mies., potem 70 GB z pełną prędkością, po wykorzystaniu pakietu internet bez limitu z prędkością do 1 Mb/s300 GB przez 12 mies., potem 150 GB z pełną prędkością, po wykorzystaniu pakietu internet bez limitu z prędkością do 1 Mb/s
Internet w roamingu w UE9,5 GB w roamingu w UE11,23 GB w roamingu w UE14,68 GB w roamingu w UE
Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UEBez limituBez limituBez limitu
SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UEBez limituBez limituBez limitu
Możliwość korzystania z sieci 5GTakTakTak
CyberOchronaUsługa bezpłatnaUsługa bezpłatnaUsługa bezpłatna
Opłata aktywacyjna60 zł60 zł60 zł
Umowa24 mies.24 mies.24 mies.

Podane w tabeli ceny uwzględniają:

  • rabat dla użytkowników Mój Orange za e-fakturę, odbierany co miesiąc w Mój Orange (-5 zł/mies.). Abonent co najmniej raz w każdym okresie rozliczeniowym powinien zalogować się do Mój Orange (po zalogowaniu się adresem e-mail) w aplikacji mobilnej albo na orange.pl.
  • rabat za wyrażenie zgody marketingowej (-5 zł/mies.),
  • rabat za zawarcie umowy lub jej przedłużenie na czas określony, przyznawany przez 24 mies. (-10 zł/mies.).

Przy przedłużeniu umowy w Planie M przysługuje rabat 5 zł/mies. na abonament przez 24 miesiące (dotyczy tylko aneksów do umowy).

Klient Orange, który przedłuża umowę w Planie S – za 55 zł otrzyma 30 GB, a dopłacając jedynie 5 zł miesięcznie, otrzyma przez rok 140 GB miesięcznie w Planie M.

Jak odebrać e-bonus za zakup abonamentu przez internet?

E-bonus za zakup online dotyczy zamówień na stronie orange.pl, w aplikacji Mój Orange lub podczas rozmowy z konsultantem na orange.pl.

Jak skorzystać z 5G?

Orange udostępnia 5G w każdym planie mobilnym. Korzystanie z sieci 5G jest możliwe jeśli użytkownik znajduje się w zasięgu technologii, posiada telefon 5G, kartę SIM 4G LTE lub eSIM. Aktualny dostęp do 5G w sieci Orange sprawdzimy na mapie zasięgu: orange.pl/mapa5g

Co to jest CyberOchrona w Orange

CyberOchrona to usługa, która blokuje zagrożenia internetowe podczas korzystania ze smartfona. Mechanizm chroni przed kradzieżą danych do logowania oraz otwieraniem podejrzanych linków w SMS-ach i e-mailach. Usługa działa na urządzeniu, które ma włączone dane komórkowe na terenie Polski. CyberOchrona nie jest aktywna podczas korzystania z sieci Wi-Fi.

źródło: Orange