Oferta bez telefonu w Taryfach Rozmownych dla klientów abonamentowych w Plusie – regulaminy

plusDla wszystkich klientów, którzy mają już telefon i poszukują do niego najlepszej oferty Plus przygotował specjalną propozycję – Oferta bez telefonu w Taryfach Rozmownych dla klientów abonamentowych. Oferta bez telefonu to jeszcze większe pakiety minut niż dotąd, nielimitowane połączenia w Plusie, pakiet internetowy 200 MB oraz krótsze terminy umów. Oferta jest dostępna od 19,90 zł miesięcznie.

Obecnie klienci otrzymają jeszcze więcej minut oraz nielimitowane połączenia do Plusa. W ofercie jest pakiet internetowy 200MB bezpłatny przez 2 miesiące na swobodne skorzystanie z internetu, a po okresie promocji klient może sam zadecydować, czy dalej chce z niego korzystać.

Klienci, którzy przeniosą numer z innej sieci otrzymają jeszcze większe korzyści – np. w taryfie za 39 zł będzie to 550 minut do wszystkich sieci a oprócz tego 200 MB i nielimitowane połączenia w Plusie przez pół roku. Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych jest dostępna dla nowych klientów, osób przedłużających umowę oraz dla przenoszących numer z innej sieci.

O ofercie pisaliśmy również tutaj.

Regulaminy:

Oferta bez telefonu  w taryfach Rozmownych – regulamin

Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych w Plusie dla stałych klientów

Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych w Plusie dla przenoszących numer od innego operatora

źródło: Plus