mBank i T-Mobile: już można płacić telefonem

mBank uruchamia usługę płatności mobilnych w technologii zbliżeniowej NFC. Oferta przeznaczona jest dla klientów sieci T-Mobile i polega na połączeniu karty SIM w telefonie z kartą debetową wydawaną do bezpłatnego rachunku eKonto. Dzięki temu rozwiązaniu, telefon przejmuje funkcje karty płatniczej.

Obecnie nawet za najmniejsze codzienne zakupy klienci mBanku i T-Mobile mogą zapłacić zbliżeniowo i aby to zrobić, nie muszą mieć przy sobie portfela. Wystarczy posiadać telefon z modułem NFC i aplikacją MyWallet od T-Mobile. W aparacie umieszczana jest specjalna karta SIM, na której zdalnie instalowana jest karta debetowa do rachunku bieżącego w mBanku – eKonta. Karta pozwala również realizować płatności przez internet i telefon.

Zamówienie i korzystanie z karty debetowej, powiązanej z kartą SIM sieci T-Mobile, jest bezpłatne. Także otwarcie i prowadzenie rachunku eKonto w mBanku nie wiąże się z opłatami.

Ponadto nowi klienci, którzy zapewnią miesięczny wpływ na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł, będą otrzymywali 10 proc. zwrotu wartości każdej transakcji (łącznie zwrot może wynieść nawet 180 zł w ciągu 6 miesięcy). Promocją tą zostanie również objętych pierwszych 500 obecnych Klientów mBanku, którzy wgrają kartę MasterCard Debit PaySIM na swój telefon w T-Mobile.

Dla nowych klientów, chcących korzystać z płatności NFC, mBank przygotował specjalną ofertę. Kupując telefon wyposażony w moduł NFC w T-Mobile oraz otwierając eKonto w mBanku, debetową kartę SIM otrzymają oni bez opłat. Dodatkowo, otwarcie konta oraz wgranie karty na telefon będzie premiowane kwotą 50 zł, a po dokonaniu trzech transakcji, bank przyzna następne 50 zł.

Co zrobić, aby zamówić kartę i móc płacić zbliżeniowo telefonem?

Klienci mBanku: wystarczy posiadać telefon NFC z kartą SIM NFC w T-Mobile oraz uruchomić usługę MyWallet i złożyć wniosek o kartę MasterCard Debit PaySIM na stronach banku www.mbank.pl, za pośrednictwem mLinii lub samodzielnie w serwisie transakcyjnym banku. Karta znajdzie się na telefonie w ciągu maksymalnie 15 minut od aktywacji w serwisie banku.

Osoby nie będące jeszcze klientami mBanku: wystarczy posiadać telefon NFC z kartą SIM NFC w T-Mobile i uruchomić usługę MyWallet oraz złożyć wniosek o eKonto z kartą MasterCard DebitPaySIM na stronach banku:. www.mbank.pl/t-mobile. Karta znajdzie się na telefonie w ciągu maksymalnie 15 minut od aktywacji w serwisie banku.