Nowa oferta internetu mobilnego Internet Family w T-Mobile

30 marca br. T-Mobile wprowadza nową ofertę internetu mobilnego Internet Family dedykowaną klientom prywatnym. Nowa propozycja operatora bazować będzie na czterech prostych pakietach. Dodatkowo klienci będą mogli korzystać z dostępu do popularnych serwisów rozrywkowych – Strefy T-Mobile w Player.pl, bogatej oferty książek w Legimi oraz platformy muzycznej WiMP.

Cztery nowe taryfy oferują od 5 GB limitu danych do 70 GB miesięcznego limitu danych do wykorzystania, jak również bezpłatny dostęp do popularnych serwisów rozrywkowych (w zależności od wybranej taryfy).

W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na wersję bez urządzenia (Tylko SIM), ofertę z modemem lub routerem, tabletem (7 albo 10 cali) lub laptopem.

Dzięki partnerstwom z dostawcami i twórcami popularnych usług operator propomuje bezpłatny dostęp do atrakcyjnych treści multimedialnych: kanałów telewizyjnych na żywo, setek filmów, seriali i bajek w Strefie T-Mobile, tysięcy pozycji książkowych w usłudze Legimi, czy wreszcie dziesiątek tysięcy albumów i klipów muzycznych poprzez platformę WiMP. W ofercie Internet Max klienci otrzymają w prezencie na całą umowę usługi o miesięcznej wartości ponad 40 zł.

Aktualni klienci operatora mogą także liczyć na dodatkowe, 10 zł zniżki od ceny każdego abonamentu przez całość trwania umowy.

Pełną informację o cenach ukazuje poniższa tabela:

nowe_taryfy_mobilny_internet_jump_family

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, fot. T-Mobile