MOL Move to nowy program lojalnościowy na stacjach Lotos i MOL w Polsce

Koncern paliwowy MOL wprowadza nowy program lojalnościowy Move i promocyjne zniżki na paliwa do 45 gr. za litr. Oferta dostępna jest na wszystkich stacjach Lotos i MOL w Polsce.

MOL Polska zamyka program Lotos Navigator i zastępuje go aplikacją MOL Move.

Od 19 lipca przestała działać aplikacja Lotos Navigator. Jeśli korzystałeś z programu lojalnościowego Lotos Navigator możesz zarejestrować się w nowym programie MOL Move i zyskać więcej punktów powitalnych. Jeśli wpiszesz w formularzu rejestracyjnym numer swojej karty Lotos Navigator dostaniesz na start minimum 400 punktów.

Aplikację MOL Move można już pobrać na smartfony z systemem Android i iOS

Po rejestracji wszyscy klienci otrzymują prezent powitalny, kawę, herbatę lub gorącą czekoladę z Fresh Corner lub Cafe Punkt. Kolejną natychmiastową korzyścią jest aż 5 kuponów zniżkowych do wykorzystania na tankowania na stacjach Lotos i MOL w Polsce do końca sierpnia 2023 r.

Chcesz więcej punktów? Wykorzystaj mój kod polecający podczas rejestracji aby zyskać dodatkowe 100 punktów: napisz w komentarzu prośbę o kod

Kupony w aplikacji MOL Move pozwalają tankować aż 4-krotnie i każdorazowo do 100 litrów dowolnego paliwa EVO i LPG ze zniżką 35 groszy za litr. Dodatkowo można będzie zatankować jednorazowo do 100 litrów paliwa premium EVO Plus ze zniżką aż 45 groszy za litr.

MOL Polska wprowadza cztery poziomy stałych korzyści w programie MOL Move.

Za zebranie określonej liczby punktów użytkownicy MOL Move zyskują stałe zniżki na paliwa, hot dogi, gorące napoje, myjnię i kosmetyki samochodowe.

Pierwszy poziom korzyści czyli „Green” osiąga się zaraz po rejestracji, co upoważnia do stałej zniżki 5 groszy za każdy litr paliw premium EVO Plus oraz 10% rabatu na kosmetyki samochodowe.

Po osiągnięciu kolejnych poziomów, Silver i Gold, stałe zniżki na paliwa zwiększają się nawet do 15 groszy za litr paliw premium EVO Plus oraz 15% rabatu za myjnię, kawę, hot doga i kosmetyki samochodowe.

Najwyższym poziomem jest VIP, który upoważnia do specjalnych zniżek i ofert.

Szczegóły korzyści w programie MOL Move zawiera poniższa tabela:

źródło: MOL Polska