Mobilny internet w Cyfrowym Polsacie od 14,90 zł miesięcznie

Cyfrowy Polsat odświeża swoją ofertę internetową. Wśród nowości pojawia się najtańszy szybki Internet mobilny na rynku już za 14,90 zł, Internet LTE za 29,90 zł, jeszcze większe pakiety danych w dotychczasowej cenie, a także dodatkowe gigabajty dla abonentów usługi telewizyjnej.

Nowością w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu jest szybki Internet z Pakietem 1 GB za 14,90 zł miesięcznie, bez ograniczeń prędkości, oferowany w technologii HSPA+, będący aktualnie najtańszym rozwiązaniem na rynku.

–  Została przygotowana z myślą o początkujących użytkownikach, którzy korzystają z Internetu w podstawowym zakresie – używają pocztę elektroniczną, przeglądają ulubione strony WWW czy piszą bloga. Teraz takie osoby mogą poznać możliwości Internetu mobilnego bez ryzyka finansowego. Co ważne – bez ograniczeń prędkości. To również doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy na co dzień korzystają na przykład ze stacjonarnego łącza, a Internet mobilny chcą mieć ze sobą w wyjątkowych sytuacjach – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu Cyfrowego Polsatu.

W ramach bonusu, do Pakietu 1 GB każdy nowy klient otrzyma bezpłatnie usługę „Darmowe Noce” przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie abonent może włączyć „Pakiet Nocny”, uiszczając 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą ofertę z modemem mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne opłaty abonamentowe, ale także na jeszcze większe pakiety danych niż dotychczas. Poza Pakietem 1 GB, internauci mają do wyboru jeszcze 5 innych – od Pakietu 3 GB do Pakietu 25 GB.

W ramach aktualnej oferty operator reaktywował Pakiet 3 GB za jedyne 29,90 zł miesięcznie, w superszybkiej technologii LTE. Dwa kolejne poziomy pakietów zostały powiększone. W efekcie bardziej zaawansowani internauci zyskają teraz dostęp do Pakietu 7GB (dodatkowe 2 GB) za jedyne 49,90 zł i Pakietu 13 GB (zamiast dotychczasowych 10 GB) za 69,90 zł. Ostatnie dwa, najwyższe pakiety – Pakiet 17 GB i Pakiet 25 GB – dedykowane są dla użytkowników, którzy nie potrafią sobie wyobrazić życia bez stałego dostępu do Internetu.

Od Pakietu 3 GB wzwyż klienci mogą wybierać między technologią HSPA+ i superszybką LTE, a usługa „Darmowe Noce”, czyli pakiet dodatkowych 50 GB do wykorzystania w godzinach 24.00-8.00, jest bezpłatna. Operator w swojej ofercie proponuje kilka modeli modemów i routerów, które dostępne są zarówno w opcji na własność, jak i udostępnienie. Ceny sprzętu w obu przypadkach zaczynają się już od złotówki i zależą od wybranego przez klienta pakietu.

Cyfrowy Polsat oferuje atrakcyjną promocję także dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z dwóch usług jednocześnie – telewizji i Internetu. Razem z telewizją użytkownicy usługi Internet mogą otrzymać co miesiąc w prezencie nawet do 5 GB danych więcej, w zależności od posiadanego pakietu telewizyjnego – abonenci Pakietu Familijnego HD otrzymają plus 3 GB, a osoby posiadające ofertę Premium – zyskają dodatkowe 5 GB. Gratisowe gigabajty są dostępne niezależnie od wybranego pakietu danych- także dla użytkowników najtańszej opcji, Pakietu 1 GB. Oznacza to, że posiadacz telewizji Cyfrowego Polsatu może już za 14,90 zł miesięcznie dostać nawet 4 lub 6 GB co miesiąc. Co ważne, będąc abonentem jednego pakietu telewizyjnego i kilku usług internetowych, klient może skorzystać z przysługujących mu benefitów na wszystkich swoich umowach na Internet.

Odświeżeniu została poddana także oferta „Internet dla każdego – tylko SIM”. Propozycję dla użytkowników posiadających własny sprzęt (m.in. modem, laptop, tablet czy netbook pracujące w technologii LTE 1800 MHz lub HSPA+ 900 MHz) również dostosowano do zmian wprowadzonych w ofercie podstawowej. W opcji ?Internet dla każdego „tylko SIM” obowiązuje aktualnie 6 poziomów abonamentowych, gwarantujących dostęp do określonego pakietu danych.

źródło: Cyfrowy Polsat