Aplikacja iPlus ma nowe funkcje i wygląd. Jak działa?

Aplikacja iPlus przeszła całkowitą przemianę, która wyróżnia się nowoczesnym designem i łatwiejszym nawigowaniem.

Najważniejsze zmiany w nowej aplikacji iPlus to czytelny, intuicyjny interfejs zapewniający wygodne użytkowanie konta abonenckiego.

Najnowsza wersja aplikacji iPlus jest już dostępna do pobrania w sklepie App Store oraz Google Play.

Aplikacja iPlus pozwala zarządzać kontem abonenckim

Klienci korzystający z aplikacji iPlus mogą szybko sprawdzić aktualne wyciągi, zrealizować płatności, zweryfikować stan pakietów lub włączyć nowe usługi. Dzięki wprowadzonej aktualizacji mają oni dostęp do wielu funkcjonalności i ułatwień w zarządzaniu swoim kontem.

Jakie metody logowania i płatności w aplikacji iPlus

Od teraz aplikacja iPlus ma zwiększony poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji dwuskładnikowej przy pierwszym logowaniu na urządzeniu. Użytkownik nie musi za każdym razem wpisywać swojego loginu i hasła. Dostępne są nowe metody logowania się za pomocą odcisku palca lub skanem twarzy.

Płatności w aplikacji iPlus

Apka iPlus umożliwia podpięcie karty płatniczej i zarządzanie pakietami subskrypcyjnymi. Operator wprowadził także udogodnienia w postaci zbiorczej płatności. W ten sposób można opłacać rachunki dla kilku kont jedną transakcją płatniczą.

Użytkownicy mają dostęp do historii wpłat, rachunków i doładowań. Mogą kontrolować bieżące użycie usług i pakietów imonitorować swoje zużycie w czasie rzeczywistym.

Nowa aplikacja iPlus ułatwia także kontakt z obsługą klienta. Możemy to zrobić za pomocą czatu lub bezpośredniego połączenia telefonicznego z konsultantem.

źródło: Plus