Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus w jednym pakiecie streamingowym

Plus wprowadził multipakiet streamingowy All In Streaming z dostępem do trzech platform: Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus.

Pakiet All In Streaming kosztuje 49,9 zł/mies. i znajdzie się w sprzedaży od 4 marca. To odpowiedź Plusa na rosnące oczekiwania użytkowników w dostępie do kilku różnych platform streamingowych. Tak skonstruowany pakiet pozwoli uniknąć wyższych opłat przy zakupie kilku serwisów VOD.

Plus oferuje dostęp do trzech platform streamingowych w jednym pakiecie

Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale i znaczne oszczędności, dzięki atrakcyjnej cenie i nawet 6 miesiącom dostępu za darmo. Ile dokładnie zapłacimy za trzy serwisy streamingowe: Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus?

Abonentów z umową na 24 miesiące, korzystanie z pakietu kosztuje jedynie 49,99 zł miesięcznie. W zależności od wybranego abonamentu, klienci mogą korzystać z pakietu All In Streaming przez 3 lub 6 miesięcy za darmo.

W abonamentach głosowych Plusa od 69 zł miesięcznie z umową na 2 lata, klienci otrzymują 6 miesięcy w prezencie. Przy niższych abonamentach dostaną 3 miesiące bez opłat.

źródło: Plus