300 GB na internet w Lajt Mobile. Dodatkowe pakiety danych w abonamencie

Lajt Mobile rusza z kolejną promocją wakacyjną, tym razem w ofercie internetu mobilnego – Lajtowy Internet 300 GB.

Do 31 sierpnia 2020 r. w sieci Lajt Mobile można zamówić internet mobilny z dużym pakietem danych 300 GB w cenie 37,99 zł.

Limit 300 GB miesięcznie składa się z dwóch pakietów z dostępem w dzień i nocy. Pakiet dzienny ma limit 100 GB, a pakiet nocny to 200 GB na transfer danych od 1 w nocy do 8 rano. Promocja dotyczy taryfy Lajtowy Internet 300 GB dla zamówień składanych online na stronie lajtmobile.pl.

Klienci mają do wyboru trzy rodzaje umów: na czas nieokreślony (30 dni), 6 miesięcy lub dwa lata. W każdym z wariantów aktywacja kosztuje 29 zł.

Dodatkowe pakiety internetowe w Lajt Mobile

Od 1 lipca 2020 klienci Lajt Mobile mogą zamawiać nowe, dodatkowe pakiety internetowe (uzupełniające) w ofercie na abonament:

  • 1 GB za 5 zł
  • 5 GB za 12 zł
  • 10 GB za 15 zł
  • 20 GB za 25 zł

Dodatkowe pakiety internetowe uzupełniające są dostępne dla wszystkich planów taryfowych, posiadających pakiet internetowy podstawowy w abonamencie.

Pakiety dodatkowe, uzupełniają aktualny pakiet danych klienta. Okres ważności pakietów jest zgodny z okresem rozliczeniowym pakietu podstawowego. Dodatkowy pakiet można zamówić telefonicznie na infolinii dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta, poprzez panel klienta oraz korzystając z poczty e-mail.

Okres obowiązywania pakietu można sprawdzić za pomocą kodu USSD *136#.

źródło: Lajt Mobile