Amazon Prime Video z bezpłatnym dostępem przez 30 dni w T-Mobile

T-Mobile udostępnił obecnym i nowym klientom bezpłatny dostęp do platformy streamingowej Amazon Prime Video na 30 dni.

Amazon Prime Video w T-Mobile to oferta skierowana do obecnych i nowych klientów indywidualnych, którzy posiadają abonament komórkowy z taryfą T, internet mobilny z taryfą T-DATA lub internet domowy. Promocję można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile”, w serwisie mobilnym MiBOA lub na infolinii z pomocą konsultanta. 

Bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni w T-Mobile

W T-Mobile z usługi Amazon Prime Video można korzystać przez 30 dni za darmo. Jeśli przed upływem tego okresu klient sam zrezygnuje z usługi (w taki sam sposób, w jaki aktywował usługę), nie poniesie żadnej opłaty. Po upływie 30 dni usługa automatycznie przedłuży się na kolejne 30 dni, a jej koszt będzie wynosił 26 zł miesięcznie. Klient może wyłączyć usługę w dowolnym momencie – wtedy opłata przestanie być naliczana od następnego okresu rozliczeniowego. Opłata za dostęp do serwisu jest doliczana do faktury.

Szczegółowy regulamin i oferta promocyjna Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile.

dekoder do oglądania telewizji, filmów i seriali netflix amazon prime video hbo w t-mobile

Dekoder MagentaRozrywka Box

Klienci T-Mobile korzystający z dostępu do platformy streamingowej Amazon Prime Video mogą zamówić dekoder oparty na platformie Android TV. Pozwala on na zintegrowanie w jednym miejscu najpopularniejszych aplikacji.

MagentaRozrywka Box umożliwia dostęp do 28 programów naziemnej telewizji cyfrowej za pośrednictwem anteny DVB-T. Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast dekoder umożliwia wyświetlanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora.

Więcej informacji o ofercie T-Mobile z dekoderem MagentaRozrywka Box.

źródło: T-Mobile