Gruper: 30% zniżki na abonament w Orange i bony upominkowe do wybranych smartfonów Samsung

Do 19 grudnia br. (czwartek) w portalu zakupowym Gruper.pl dostępny jest kupon rabatowy w cenie 5 zł upoważniający do 30% zniżki na abonament w sieci Orange. Kupon do zrealizowania w sklepie Orange.pl. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów sieci Orange, również przenoszących numer telefonu od innego operatora. Warunkiem skorzystania z oferty jest nieposiadanie abonamentu w Orange i wyłączona blokada plików cookie na urządzeniu końcowym, za pomocą którego użytkownik łączy się ze stroną internetową Orange.pl.

Regulamin promocji do pobrania pod tym adresem.

gruper 30 zniżki na abonament w orangeKupon upoważnia do zniżki 30% na abonament w sieci Orange w planie taryfowym Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Oferta nie dotyczy planów taryfowych dla firm. Rabat można łączyć z innymi promocjami w ofercie Orange:

Świąteczne obniżki cen: smartfon Samsung z upominkowym bonem o wartości 100 zł lub 200 zł

Przy zakupie jednego z modeli smartfonów Samsung ( do wyboru: Samsung S4, Samsung Galaxy Trend, Samsung Galaxy Core Plus, Samsung Galaxy Young, Samsung Galaxy S3), w prezencie można wybrać dla siebie jedną z kart upominkowych (do wyboru: karta do Reserved o wartości 100 zł, karta upominkowa do Sephory o wartości 100 zł, karta Orlen o wartości 100 zł, kupon Sodexo o wartości 100 zł). Przy zakupie telefonu Samsung Galaxy S4, klienci otrzymują jedną z kart upominkowych o wartości 200 zł. Z promocji można skorzystać na stronie Orange.pl.

Promocja świąteczna Orange: tablet + telefon za 2 zł

W planie taryfowym Smart Plan Multi 89,90 zł do modeli telefonów: Sony Xperia E, Samsung Galaxy Core Plus, HTC Desire 300, Huawei Ascend G510, Nokia Lumia 625 w ramach promocji klienci otrzymują tablet Pentagram TAB 7.6. Cena zestawu wynosi 2 zł.

Kupon ważny jest do 31.12.2013 r. Z regulaminem i ofertą można zapoznać się pod tym adresem.

źródło: Gruper

10 Replies to “Gruper: 30% zniżki na abonament w Orange i bony upominkowe do wybranych smartfonów Samsung”

  1. U mnie zadziałał. Czekam teraz na weryfikacje danych przez Orange !