29 zł za groupon obniżający abonament o 30% w Orange

Aktualizacja I (03.03.2014): Oferta wyprzedana.

Na Groupon.pl ponownie dostępna jest oferta rabatowa ze zniżką 30% na abonament w Orange dla wszystkich klientów w planach taryfowych Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Oferta dotyczy nowych umów, przenoszenia numeru od obecnego operatora i przedłużenia aktywnych umów. Groupon do nabycia w cenie 29 zł pod tym adresem.

Osoby, które skorzystają z oferty otrzymają przez 2 lata co miesięczny abonament niższy o 30%: np. Smart Plan Halo za 41,71 zł zamiast 59,90 zł, Smart Plan Multi za 48,93 zł zamiast 69,90 zł. Promocja działa tylko dla abonamentu Smart Plan Multi i Halo.

Groupon ważny jest do 10.03.2014 i do tego czasu należy złożyć zamówienie na stronie http://oferty.orange.pl/groupon.html.

Oferta łączy się z innymi promocjami na stronie Orange.pl (z wyłączeniem promocji rabatującej abonament przy przeniesieniu numeru od innego operatora). Podczas składania zamówienia można wykorzystać maks. 1 groupon (1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon).

źródło: Groupon

17 Replies to “29 zł za groupon obniżający abonament o 30% w Orange”

 1. Kupiłem KODY 2szt. Zapłaciłem i…..NIC!!! Jak na razie…. GRUPON lub ORANGE nie wygenerował mi kodów. Dzwoniłem na infolinie i poinformowano mnie, że wystąpił jakiś problem, znają problem i próbują go rozwiązać. Jak na razie kodów brak!!! Ktoś ma podobny problem??

 2. Ja mam to samo tez dzwoniłem i nie mam kodu nadal ciekawe co dalej 10 coraz bliżej 🙁

  • ale co wam powiedzieli moje zgłoszenie przyjął ale nadal nic nie dostałem na email

 3. Nic mądrego nie powiedzieli….że znają problem, próbują go rozwiązać i do 10 mają kody być, a jak nie to oddadzą kasę. Czyli można to rozumieć: jak się uda to kody będą, a jak nie to oddamy kasę. Naprawdę rewelacyjne rozwiązanie!!! Będziemy w plecy na umowach, ale chyba ich to nie za bardzo interesuje!!!

  • super no ja mam jeszcze czas do nowej umowy ale chciałem z tym kuponem już przedłużyć a tu …… 🙁

 4. Ja juz dostałem nowy kod po telefonie do grupon 🙂 pozdrawiam

 5. Przysłali mi wreszcie kod 1szt, a kupiłem 2szt. Znowu telefon i mail, znowu przepraszają, że się pomylili i znowu trzeba czekać. Bałagan tam mają!!!

 6. Czy ktoś z Was próbował migrować z karty na abonament z tym kodem?

 7. Sprzedam kod!!! Groupon obniżający dowolny abonament o 30%
  przez 24 miesiące w Orange. Ważny do 10.05.2014r.
  Oferta dotyczy nowych umów zawieranych w Orange,
  przenoszeniu numeru oraz przedłużaniu abonamentu. drjakub@02.pl