Kupuj na żywo z Orange. Wyjątkowe oferty i ceny na smartfony Samsung

Orange rozpoczyna testowanie nowej formuły sprzedażowej w Internecie. To bardzo popularne na Facebooku – zakupy na żywo.

W poniedziałek, 3 października o godz. 13:00 wystartuje pierwszy live commerce – kupowanie na żywo z Orange. Podczas spotkania live będzie można kupić najnowsze urządzenia Samsunga w bardzo promocyjnych cenach.

Brandon Roczniewski i Miłosz Sieracki z Orange oraz ekspert Samsunga – Artur Domański, zaprezentują smartfony: Galaxy Z Flip4 5G i Galaxy Z Fold4 5G, słuchawki Galaxy Buds 2 Pro oraz smartwatche Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro.

Prezentowane smartfony będzie można kupić o 600 zł taniej.

https://twitter.com/SamsungMobileUS/status/1567582346311880706

Jak dołączyć do zakupów online?

Wystarczy wejść na stronę: https://www.orange.pl/zobacz/kupuj-na-zywo. Kliknąć w widget, który wyświetli się w prawej, dolnej części strony. Widget pojawi się dopiero w momencie rozpoczęcia transmisji.

Podczas wydarzenia prowadzący prezentują produkty i oferty specjalne

Aby kupić dany produkt, klikamy przycisk na widgecie i przechodzimy na kartę produktu.

Kupowanie zaczynamy wysłając bezpłatnego SMS-a z sieci Orange. Treść SMS-a oraz numer do wysyłki zostaną podane podczas wydarzenia. Po rozpoczęciu procesu zakupowego (już w koszyku) można wpisać otrzymany kod rabatowy.

Czym są zakupy na żywo?

To nowy sposób kupowania podczas transmisji prowadzonej na żywo w internecie. Orange poprowadzi wydarzenie online, w trakcie którego prezentowane będą produkty i wyjątkowe oferty. Uczestnicy, którzy dołączą, będą mogli robić zakupy, zadawać pytania prowadzącym i korzystać ze specjalnych rabatów.

źródło: blog Orange Polska