Xiaomi Mi Note 10 Lite w zestawie z Mi True Wireless Earbuds za 1 zł

Xiaomi zaprezentował najnowszy smartfon Mi Note 10 Lite.

Przedsprzedaż Mi Note 10 Lite rozpocznie się 18 maja. Kupujący otrzymają Mi True Wireless Earbuds w zestawie za 1 zł + VAT. Telefon pojawi się w ofertach sieci komórkowych: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Mi Note 10 Lite wyróżnia najwyższej jakości wyświetlacz oraz wszechstronny poczwórny aparat.

Smartfon świetnie leży w dłoni dzięki zakrzywionym krawędziom ekranu AMOLED o przekątnej 6,47 cala. Czujnik linii papilarnych umiejscowiony w ekranie jest cieńszy i pozwala jeszcze szybciej odblokować smartfon. Poczwórny aparat składa się z czujnika Sony IMX686 oraz obiektywów dedykowanych zdjęciom ultra szerokokątnym, zbliżeniom czy portretom.

Za wydajność i płynne działanie Mi Note 10 Lite odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 730G, a bateria o pojemności 5260mAh pozwala na dwa dni pracy na jednym ładowaniu. W zestawie znajduje się ładowarka 30W.

Ceny Mi Note 10 Lite w Polsce

Mi Note 10 Lite będzie dostępny w Polsce w dwóch konfiguracjach pamięciowych: 6GB + 64GB i 6GB + 128GB oraz w trzech wariantach kolorystycznych: białym (Glacier White), czarnym (Midnight Black) oraz fioletowym (Nebula Purple).

Cena detaliczna wariantu 6+64GB wynosi 1599 zł, natomiast pojemność 6+128GB dostępna będzie w cenie od 1699 złotych.

15 maja w sklepie mi-home.pl odbędzie się Flash Sale. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego dnia otrzymają 6-miesięczną ochronę ekranu od przypadkowych uszkodzeń i słuchawki Mi True Wireless Earbuds w zestawie za 1 zł +VAT.

Przedsprzedaż Mi Note 10 Lite rozpocznie się 18 maja

Kupujący otrzymają Mi True Wireless Earbuds w zestawie za 1 zł + VAT. Przedsprzedaż będzie prowadzona w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl oraz w sieciach RTV EURO AGD, Media Markt, NEONET, x-kom, Media Expert oraz u operatorów Play, Orange i Plus.

Regularna sprzedaż Mi Note 10 Lite rozpocznie się 25 maja

Smartfon będzie można kupić w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl oraz w sieciach RTV EURO AGD, Media Markt, NEONET, x-kom, Media Expert, Komputronik oraz u operatorów Play, Orange, Plus i T-Mobile.

Regularna sprzedaż Mi Note 10 Lite rozpocznie się25 maja.

źródło: Xiaomi