Wiosenne promocje i większe rabaty w Orange

Od 18 marca w Orange można skorzystać z większych rabatów przyznawanych klientom, którzy łączą korzystanie usług stacjonarnych i komórkowych.

Klienci usług stacjonarnych Orange zakładając darmowe konto bankowe w Orange Finanse, oprócz zniżek za korzystanie z wielu usług w Orange, co miesiąc – nawet przez 24 miesiące będą dostawać 10 zł zniżki na fakturze. Wystarczy, że suma transakcji wykonanych kartą wydaną do konta przekroczy 300 zł miesięcznie. Warunkiem jest korzystanie lub zamówienie abonamentu na usługi komórkowe w promocji Smart Plan LTE Open.

Oznacza to, że za abonament z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, 5 GB na internet oraz 400 minutami na rozmowy i 100 MB na internet w roamingu UE klienci zapłacą 19,99 zł. Jeśli wybiorą ofertę z telefonem, najtańszy abonament z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami będą mieli już za 29,99 zł. Do wyboru jest też oferta z telefonem na raty, w której cena abonamentu spada o 73%, z 54,99 zł do 14,99 zł miesięcznie.

Szczegóły oferty prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

Tabela_wiosenne_promocje-Orange

W przypadku klientów, którzy już korzystają ze Smart Planów LTE Open, założenie konta bankowego w promocji, także spowoduje naliczanie dodatkowej zniżki 10 zł, przyznawanej przez cały czas korzystania z usług stacjonarnych i aktywnego korzystania z karty płatniczej, jednak nie dłużej niż przez 24 miesiące.

Na zniżkę mogą też liczyć klienci, którzy posiadają wyłącznie usługi mobilne Orange. Zakładając darmowe konto bankowe w Orange Finanse i płacąc kartą, nawet przez 24 miesiące będą dostawać co miesiąc 5 zł zwrotu na fakturę.

Dobry Start z Orange Finanse dla wszystkich

Klienci otwierający konto bankowe w Orange Finanse, niezależnie od tego czy abonują usługi stacjonarne mogą dodatkowo skorzystać z promocji „Dobry Start z Orange Finanse”. Wystarczy, że mają, kupią  lub przeniosą numer komórkowy do Orange.

W ramach promocji klienci, którzy otworzą konto oraz zawnioskują o kartę zyskują gwarancję zwolnienia z opłat bankowych przez 24 miesiące:

  • 0 zł za otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego,
  • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej MasterCard,
  • 0 zł za wykonywanie przelewów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.

Do promocji „Dobry Start z Orange Finanse” i „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” można przystąpić do 16.06.2016 r.

Nawigacja Orange za darmo

W wiosennych promocjach Orange przygotował także ofertę dla klientów, którzy chcą kupić ofertę abonamentu dla całej rodziny – Smart Plan LTE Wspólny.

Wybierając dowolny plan Wspólny, już za 79,99 zł miesięcznie klienci dostają 4 karty SIM (w tym jedną wyłącznie na mobilny internet). Na każdej z nich mogą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz wspólnych pakietów na internet, 100 minut na połączenia międzynarodowe oraz 400 minut i 100 MB na usługi w roamingu. Dodatkowo do numeru na głównej karcie SIM dostaną w promocji bezpłatną usługę Nawigacja Orange na zawsze.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange