Weryfikacja użytkownika w aplikacji Orange Flex. Bezpieczne zakładanie konta przez selfie

Orange Flex wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i biometrię twarzy do weryfikacji tożsamości użytkowników i tworzenia konta w aplikacji.

Podpisanie umowy w aplikacji Orange Flex zajmuje średnio mniej niż 10 minut. Cały proces przebiega w aplikacji mobilnej pobranej na nasz smartfon.

Co więcej, jeśli korzystamy z urządzenia obsługującego wirtualną kartę eSIM, numer telefonu komórkowego aktywujemy już w 2 minuty.

Użytkownicy Orange Flex aktywują konto w aplikacji robiąc zdjęcie swojego dokumentu tożsamości i selfie.

Technologia AI pomaga zweryfikować tożsamość użytkownika, analizując dokument tożsamości ze zdjęciem. Sprawdzana jest autentyczność dokumentu, a następnie jest on porównywany z przesłanym obrazem selfie.

Dzięki zdalnemu, samoobsługowemu rozwiązaniu do weryfikacji tożsamości, klienci mogą zarejestrować się w dowolnym miejscu. Wszystko, od rejestracji po płatność, zmianę lub aktualizację planu mobilnego, odbywa się za pośrednictwem aplikacji.

Nowi klienci Orange Flex mogą aktywować dowolny plan z rabatem 50% przez 3 miesiące.

Wystarczy podaćkod WIOSNA21 przed wybraniem metody płatności w aplikacji. Cena naszego planu zostanie automatycznie obniżona po dodaniu kodu promocyjnego.

Więcej o promocji wiosennej z kodem zniżkowym na abonament w Orange Flex.

źródło: blog Orange Polska