Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem

Virgin Mobile, wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce, właśnie rozpoczął współpracę z popularnym serwisem zakupów grupowych – Groupon. Jej wynikiem jest oferta „Sześciopak #DlaMnieSuper”, którą można aktywować w promocyjnej cenie po zakupie vouchera na groupon.pl.

Przygotowany pakiet „Sześciopak#DlaMnieSuper” dostępny jest w ofercie bez umowy i zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 10 GB Internetu, które automatycznie będą się odnawiały przez 6 miesięcy od daty aktywacji. Dzięki voucherowi zakupionemu na stronie Groupon.pl w cenie 9 zł, można zaoszczędzić 50% standardowej ceny pakietu. Koszt 6-miesięcznego abonamentu z voucherem to 177 zł zamiast cennikowych 354 zł (koszt miesięczny usługi wyniesie 29,50 zł). Regularna cena tego pakietu poza ofertą dostępna na Grouponie wynosi 59 zł.

Jak skorzystać z promocji?

W okresie od 10 do 31 grudnia 2015 roku na portalu Groupon dostępne będą vouchery w cenie 9 zł, uprawniające do aktywowania oferty „Sześciopak #DlaMnieSuper”. Po zakupie, nabywca otrzyma specjalny kod, który należy wprowadzić na stronie Virgin Mobile, dzięki któremu cena pakietu zostaje zmniejszona o 50%.

Operator nie ograniczył oferty i z promocji będą mogli skorzystać nowi, obecni jak osoby zamierzające przenieść numer od innego operatora. Warunkiem udziału w promocji jest wykorzystanie promocyjnego vouchera do 29.02.2016r.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie operatora: www.virginmobile.pl/oferta/dlamniesuperx6

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Virgin Mobile, fot. Virgin Mobile