Virgin Mobile: Pakiet #Najlepiej – no limit i 8 GB za 29 zł

Virgin Mobile, największy operator wirtualny w Polsce, 24 lutego rusza z nową ofertą. Pakiet #NAJLEPIEJ będzie zawierać nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 8 GB internetu. Ponadto, dodatkowe gigabajty czekają na osoby przenoszące numer do Virgin Mobile – zarówno w nowym pakiecie, jak i w dotychczasowych.

Pakiet #NAJLEPIEJw Virgin Mobile

Najnowszy pakiet operatora kosztuje 39 złotych. Zawiera nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci, a także na numery stacjonarne oraz 8 GB internetu. Podobnie jak w innych pakietach, transfer jest nielimitowany dla popularnych aplikacji mobilnych, tj. Facebook, Messenger, Ask, Twitter czy GG. Więcej informacji o nowym pakiecie #NAJLEPIEJ: virginmobile.pl/oferta/najlepiej.

Nawet 13 GB dla przenoszących numer

Każda osoba, która od 24 lutego przeniesie swój numer do Virgin Mobile i aktywuje jeden z pakietów, otrzyma dodatkowy transfer danych na zawsze i co miesiąc, w zależności od wybranej oferty. W przypadku pakietu #PEŁENLUZ za 19 złotych będzie to gratisowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BEZLIMITU za 29 złotych oraz aż 3 GB w prezencie do pakietu #DLAMNIESUPER za wciąż promocyjne 49 złotych, co daje łącznie 13 GB internetu na stałe. Więcej informacji o pakietach z dodatkową liczbą GB: virginmobile.pl/oferta.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Virgin Mobile

One Reply to “Virgin Mobile: Pakiet #Najlepiej – no limit i 8 GB za 29 zł”