TV Mobilna DVB-T w Plusie od 19,90 zł w abonamencie

Od 4 czerwca Plus wprowadza usługę TV MOBILNA DVB-T, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych w cyfrowej jakości na urządzeniach przenośnych typu telefon, tablet, laptop oraz na tradycyjnych odbiornikach telewizyjnych. Za 19,90 zł miesięcznie dostępnych będzie 8 kanałów telewizyjnych i 12 radiowych oraz ogólnodostępne kanały w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

Klienci korzystający z nowej oferty będą mieli dostęp do programów telewizyjnych i radiowych nadawanych przez TV MOBILNĄ: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale,Comedy Central, Nickelodeon, Radio Roxy FM, AntyRadio, Moje Polskie Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Bajka, Radio Eska Rock, Radio PIN, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM.

Dekodery TV MOBILNEJ umożliwiają również odbiór kanałów dostępnych w ramach trzech bezpłatnych ogólnopolskich multipleksów, w tym m.in. Polsat, Polsat Sport News, TVN, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN7.

Do korzystania z TV MOBILNEJ niezbędny jest wybrany dekoder DVB-T wraz z usługą dostępną w dwóch wariantach:

  • abonamentowym z umową na 24 miesiące wraz z subsydiowanym dekoderem,
  • jako usługa dodatkowa dla klientów Plusa, którą w każdej chwili można włączyć, a dekoder jest oferowany w cenie detalicznej.

Klienci mają do wyboru dwa dekodery DVB-T:

  • Dekoder mobilny Valups Tivizen DVB-T przesyłający sygnał telewizyjny za pośrednictwem WiFi do urządzenia przenośnego. Aby korzystać z usługi potrzebny jest odpowiedni telefon, tablet lub laptop, na który należy pobrać aplikację ?Telewizja Mobilna”.
  • Dekoder domowy T? HD 1000 (produkcji Cyfrowy Polsat Technology) po podłączeniu kablem Euro (Scart) lub HDMI umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na wyświetlaczu takim jak telewizor czy monitor.

TV MOBILNA w ofercie abonamentowej:

Netto

VAT

brutto

Opłata aktywacyjna

40,65

23%

50,00

Długość kontraktu

24 miesiące

Abonament za podstawowe usługi telekomunikacyjne

0,07

23%

0,09

Pakiet min w abonamencie za usługi podstawowe

Brak

brak

brak

Abonament za usługę tv

18,43

8%

19,90

Cena za min do Plus, T-Mobile, Orange, CP i stacjonarnych

0,40

23%

0,49

Cena za min do Play

0,59

23%

0,73

Cena za min do Centernet oraz pozostałych operatorów infrastrukturalnych

0,66

23%

0,81

Cena za SMS

0,15

23%

0,19

Cena za MMS

0,33

23%

0,40

Dekoder mobilny Valups Tivizen DVB-T

96,75

23%

119,00

Dekoder domowy T-HD 1000

0,81

23%

1,00

Karta SIM, którą klient otrzymuje po podpisaniu umowy może być wykorzystana do połączeń telefonicznych, wysyłania SMS oraz korzystania z internetu w komórce.

Przy zakupie oferty abonamentowej na okres 24 miesięcy istnieje możliwość skorzystania z promocji ?Weź na próbę”, w której klient może przez 7 dni testować usługę, a w przypadku rezygnacji nie zostanie obciążony karą umowną z tytułu zerwania umowy.

TV MOBILNA jako usługa dodatkowa dla klientów Plusa:

Promocja

TV MOBILNA

Abonament za usługi telekomunikacyjne

Zgodnie z posiadanym planem cenowym

Opłata 30-dniowa

18,43 zł

(19, 90 zł z VAT)

Długość aktywacji

dowolna

Dekoder mobilny Valups Tivizen DVB-T

283,74 zł

(349 zł z VAT)

Dekoder domowy T-HD 1000

161,79 zł

(199 zł z VAT)

Przy korzystaniu z TV MOBILNEJ w telefonie konieczne jest posiadanie aparatu współpracującego z dekoderem oraz pobranie aplikacji ?TV Mobilna” dla telefonów/tabletów z systemem Android w serwisie Google play, a na urządzenia iPhone/iPad w sklepie Apple App Store. Obie aplikacje działają tylko z dekoderem Valups Tivizen DVB-T! Lista kompatybilnych urządzeń opublikowana jest na stronie www.plus.pl.

W celu poprawienia parametrów odbioru sygnału TV MOBILNEJ będzie można dokupić dedykowaną antenę przeznaczoną do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Anteny będą w sprzedaży od lipca 2012 roku i również będą objęte promocją ?Weź na próbę”.

Oferta TV MOBILNEJ dostępna jest także dla osób nieposiadających żadnej aktywacji w Plusie. Istnieje możliwość zawarcia odrębnej umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych w taryfach smartfonowych (z terminalem działającym z dekoderem mobilnym Valups Tivizen DVB-T) oraz umowy na TV MOBILNĄ z dekoderem.

Obecnie z TV MOBILNEJ w Plusie może skorzystać około 13,5 mln ludności Polski, a zasięg można sprawdzić wchodząc na stronę www.plus.pl/mapa_zasiegu_plusa/

źródło: Plus